RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))

+4
salla2000
renault9spring
ahmetcan466
barut
8 posters
YazarMesaj
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty
MesajKonu: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-24, 12:07

Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden Smile)
Sevgili Günlük...

12 Ağustos

Kanada'daki yeni evime taşındım. Çok heyecanlıyım.
...

Burası çok güzel. Dağların manzarası muhteşem. Onların karlarla kaplı halini görebilmek için sabrımı zorluyorum.

14 Ekim

Kanada dünyanın en güzel yeri. Yapraklar kırmızı ve

turuncunun tonlarına dönmeye başladı. Bir atla kır gezintisi yaptım ve bir sürü geyik gördüm. Çok güzeller. Yeryüzündeki en güzel hayvanlar. Burası resmen bir cennet. Kanada'yı çok ama çok sevdim.

11 Kasım

Geyik avlama sezonu kısa bir süre sonra başlıyormuş.

Bu kadar güzel hayvanları öldürmeyi nasıl olur da isterler anlamıyorum. Umarım yakında kar yağışı başlar. Sabırsızlıkla bekliyorum kar yağışını...

2 Aralık

Dün gece kar yağdı. Her yerin beyaz bir örtü ile

kaplanışını seyretmek için gece saat kurup kalktım.Tıpkı kartpostal gibi. Dışarı çıktık merdivenlerdeki ve garajın önündeki karları kürekle temizledik. Kartopu oynadık (ben kazandım). Kar temizleme makinesi gelince, garajın önündeki karları tekrar temizlemek zorunda kaldık. Yorulduk ama çok eğlendik.

12 Aralık

Dün gece biraz daha kar yağdı. Kar temizleme makinesi ile garajın önündeki karları tekrar temizledik. Burayı seviyorum ama kar da bazen sıkıcı oluyor. Yine de, iyi ki gelmişim buraya diyorum.

19 Aralık

Dün gece biraz daha kar yağdı. İşe gitmek için

garajdan çıkamadım. Burası çok güzel bir yer fakat kürekle kar temizlemekten yoruluyor insan epeyce.

22 Aralık

Boktan kar dün gece yine yağdı ! Kürekle kar atmaktan ellerim su topladı, belim tutuldu. Kar temizleme makinesi ben garajın önünü kürekle temizleyene kadar yolun köşesinde gizlendi. Pezevengin evladı !

25 Aralık

....tiğimin karı yine yağdı. Eğer kar temizleme makinesini kullanan ...evengi elime bir geçireyim, o ..ştu geberticem. Yollardaki buzu eritmek için neden tuz kullanmıyor acaba ?

27 Aralık

Allahın belası kar dün gece yine yağdı. İnanılır gibi değil. Durmaz mı hiç ulan bu ? Kar temizleme makinesinin son gelişinden beri 3 gündür karları kürekle atamadığım için resmen eve hapsoldum. Hiçbir yere gidemiyorum. Hava durumunu sunan spiker bu gece 25 santim daha yağacağını söyledi ! Yuh ! Anamın şeyine de yağ bari !

28 Aralık

Dün gece kar " 83 cm " yağdı, ne 25'i ! Bu kodumunun karı yazdan önce erimez abi. Kar temizleme aracı kara saplandı, hıyar herif benden kürek istedi. Karları temizlerken son kalan küreğimi de kırdı ..ne ! Ben de gittim kafa attım. Burnu yamuldu ..ospu çocuğunun. Mahkemelik olduk...

4 Ocak

Nihayet evden çıkabildim. Markete gittim, yiyecek filan aldım. Dönüşte bir geyik arabamın önüne atladı. Arabamda 3000 dolarlık hasar var. Bu pis hayvanların hepsini gebertmek lazım.

3 Mayıs

Arabayı şehirde tamirciye götürdüm. Yollara dökülen tuz yüzünden arabamın kaportası çürümüş. "Arabayı atın, yenisini alın" dedi tamirci...

10 Mayıs

Türkiye'ye kesin dönüş yaptım. İzmir'e bir daha ayrılmamak üzere yerleştim. mikerim Kanada'yı da, karı da, geyikleri de....
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-24, 12:47

Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-24, 19:00

Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 163597 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 57527 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 635764
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-24, 19:29

huahahahahhahah ne güsel bişeymiş bölee bu ellerin ayakların dert görmesinn Tayfun Very Happy Very Happy Very Happy Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156 Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) 366156
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-24, 19:55

son cümledeki küfürü maruz görün şimdi farkettim Smile
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
uçuşmodu

uçuşmodu

Doğum tarihi : 07/02/92
Aracınızın Modeli : renault 1.4 rni

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-24, 20:55

Very Happy bounce bounce
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-24, 23:18

güzelmiş lol!
http://www.nettekalite.com
__bodrumlu__

__bodrumlu__

Doğum tarihi : 17/09/81
Aracınızın Modeli : R19 RNE 1600 CC

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-25, 06:39

Abi Ankara'da askeriyeye girdim kar manzarası harika etrafı seyrediyorum mükemmel.Bölüğe geldim üstümü değiştirdim ve çavuşla aramdaki diyalog;

Çavuş:Hadi bakalım yemeğini ye kar küremeye gitcez
Ben:Kar küreme derken komutanım
Çavuş:Komutanım yok abi demen yeter küremeyide yukarda öğrenirsin
Ben: ???

Günün finalinde İzmir'de kar dahi görmeyen ben kar küremeyi çok güzel bir şekilde aralıksız 6 saat boyunca küreyerek öğrendim ve bu olay 4 ay boyunca sürdü Very Happy
Ankara'lılar bilir Beytepe'yi Elmadağ'dan sonra en yüksek tepedir.Merkezde kar olmadığında dahi Beytepe'de vardır.

Böyle küçük bir anım vardı kar küremeyle ilgili umarım sıkmamışımdır.
PETTAS

PETTAS

Doğum tarihi : 25/04/80
Aracınızın Modeli : FLASH S

MesajKonu: Geri: Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))   Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :)) Empty2011-01-25, 11:15

eyvallah tayfun Very Happy Very Happy Very Happy

Kanada'ya taşınan 1 Türk'ün günlüğünden :))
1 sayfadaki 1 sayfası