RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ARABAMIN MOTORU SICAKKEN ÇALIŞMIYOR

YazarMesaj
rmz_akcay

Doğum tarihi : 24/11/80
Aracınızın Modeli : 1988

ARABAMIN MOTORU SICAKKEN ÇALIŞMIYOR Empty
MesajKonu: ARABAMIN MOTORU SICAKKEN ÇALIŞMIYOR   ARABAMIN MOTORU SICAKKEN ÇALIŞMIYOR Empty2012-09-04, 10:57

Merhaba Arkadaşlar,

1994 Model Renault Spring almayı düşünüyorum. Alacağım kişi aracın Lpg tesisatını komple yeni değiştirdiğini ve Lpg beyninde biraz problem yaşadığını 3 kez lpg beynini değiştirdiğini ve küçük bir semtte olduğu için ustaya kızdım bir daha gitmedim dedi. Asıl soruna gelecek olursak son lpg beyni Takıldıktan sonra Birincisi Arabanın yokuş çıkarken çekişi çok düşmüş İkincisi ise Lpg motoru stop edildikten sonra hemen tekrar çalışmıyor 5-10 dk geçtikten sonra araç çalışıyor gaz kesicinin değişmesi lazım dedi. Gerçekten Lpg beyni ile alakalımıdır yoksa aracın motorunda başka sorun mu? vardır. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevirinim. Saygılar...

ARABAMIN MOTORU SICAKKEN ÇALIŞMIYOR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Renault F1 motoru
» ferrari V12 motoru
» kalorifer motoru