RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

NEDEN???

+2
sisyphos
dml860
6 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

NEDEN??? Empty
MesajKonu: NEDEN???   NEDEN??? Empty2008-04-11, 16:23

1-Neden bozulan otobusun yolculari bizim otobusumuze aktarildiginda onlara multecilermis gibi bakariz?

2-Neden her gordugumuz haritada hemen Turkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dunyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?

3-Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?

4-Neden ogrenciler ilkogretimin besinci sinifina kadar ogretmene 'ogretmenim' diye seslenirken altinci sinifta bir anda 'hocam' diye seslenmeye baslarlar?

5-Neden sinavlarda '4 yanlis bir dogruyu goturur' seklinde bir uygulama ile ogrenciler cezalandirilirlarda ; '4 dogru bil, bir dogru da bizden' seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine odul verilmez?

6-Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana cikinca kafalarini egerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?

7-Neden dukkanini kapatip giden esnaf, kapiya '10 dakika sonra donucem' yazar, ne zaman gittigini nasil anlariz

8-Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Turkiye'deki butun insanlarin izledigini sanirlar? Orn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor...

9-Neden gozlerinden operim denir? Insan vucudunda opulecek daha uygunsuz bir yer var midir? Kimse kimseyi gozunden opmusmudur?

10-Dugunlerde neden 'Dom Dom Kursunu' ile gobek atilmaktadir. 'Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi' gibi sozler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?

11-Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gorduklerinde 'inanmiyorum! ' derler, inanilmayacak olan nedir?

12-Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

13-Dolmuslardaki fiyat tarifesinde 'en kisa mesafe' neden 'indi-bindi' olarak tabir edilir? Once inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?

14-Bir programi kurarken neden 'kabul ediyorum' ya da 'kabul etmiyorum' seçenekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra 'kabul etmiyorum' secenegini isaretleyen bir takim saf
kisiler mevcut mudur?

15-Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep 'ti'dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hiç 'ti' diye ses çikaran boru gormusler midir?

16-Neden futbol takimi olan Ajax 'Ayaks' diye okunur da temizlik urunu Ajax 'Ajaks' diye okunur?

17-Neden ilanlarda 'doktordan temiz araba' diye yazilir? Hipokrat yemininde 'arabami temiz kullanacagim' seklinde bir madde mi vardir?

Ç(alıntıdır).....
dml860

dml860

Doğum tarihi : 13/07/86
Aracınızın Modeli : 2000 Broadway 1.4i

NEDEN??? Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN???   NEDEN??? Empty2008-04-11, 17:05

Cidden çoğunun cevabını veremiyoruz lol! Birde takara34 bunun etkinliklerle alakasını anlamadım eğlence köşesi yada genel sohbette daha fazla kişi okuyabilirdi bence. Wink
sisyphos

sisyphos

Aracınızın Modeli : 85 R9 GTL

NEDEN??? Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN???   NEDEN??? Empty2008-04-11, 17:28

Bende ekleyeyim,
18 - Neden bu başlık etkinlikler bölümünde?
Very Happy

Konu uygun bölüme taşınmıştır sisyphos - mod
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/garaj-f7/85-r9-gtl-sis
Misafir
Misafir

NEDEN??? Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN???   NEDEN??? Empty2008-04-11, 18:46

valla bende anlamadım iyimi??
ben eğlenceye koyduğumu hatırlıyorum scratch scratch scratch
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

NEDEN??? Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN???   NEDEN??? Empty2008-04-11, 19:02

güzel ama bunlar gibi davranışları olan sadece Türkiye mi?
mutlaka başka ülkelerdede vardır.. NEDEN??? 261607

birinin cevabını biliyorum sanırım ; 17- doktorlar arabyı biryerden biryere gitmek için araç olarak görürler ve okadar psikopat doktor hocalardan sonra arabayı yıpratacak sert bi hareketin gereksiz olduğunu bilirler.. :rtfm:

hadi iyi forumlar arkadaşlar :laugh:
http://www.nettekalite.com
drift KİNG

drift KİNG

Doğum tarihi : 25/03/91
Aracınızın Modeli : 1993

NEDEN??? Empty
MesajKonu: ayrıntılar   NEDEN??? Empty2008-04-12, 09:10

tabi bunlarında bi kısmı doğru ama insanlar herzaman fazla ayrıntıya girmezler ondan buınları kise düşünmez sen biraz fazla ayrıntılar la uğraşmışın bırak aşırı ayrıntıları Very Happy:D:D
adu040

adu040

Doğum tarihi : 13/06/88
Aracınızın Modeli : 1992 SPRING

NEDEN??? Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN???   NEDEN??? Empty2008-04-14, 17:39

Doktordan genelde temiz araba çıkmaz ondan doktordan temiz araba denir.
blackheart

blackheart

Doğum tarihi : 26/04/85
Aracınızın Modeli : flash txe 1700 1990 model

NEDEN??? Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN???   NEDEN??? Empty2008-05-09, 13:14

tilkiye sormuşlar ''tavuk sever misin'' diye ''gülmekten söyleyemiyorum ki'' demiş. valla gülmekten hiçbir nedenin cevabını veremedim.

NEDEN???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bu gavurlar renault 9 u neden sevmiyor