RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur

+5
rdmaksl
GoFFo
Kavkaz
Renault9
safranliyim
9 posters
YazarMesaj
safranliyim

safranliyim

Doğum tarihi : 09/03/82
Aracınızın Modeli : 99 model rn

ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty
MesajKonu: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-05-28, 17:39

ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını ve iç kapı açma kollarını boyasam olurmu acaba arabamın rengi bordo olduğu için kırmızı yakışırdiye düşünüyorum sizinde fikrinizi alayım boyamadan diye düşündüm bunları fotoshopta boyadım yorum yaparsanız sevinirim metalik gride yakışırdiye düşünüyorum
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 10014kh43ga3
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 10014kh43ga3.27a8545877
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 100143fsdf9ys2
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 100143fsdf9ys2.0aca3e8a87
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001416dz5
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001416dz5.0ecdd4b583
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-05-28, 20:09

boyamayı bende coık düsündüm hatta arka kapı kollarım boyalı metalik gri renkte kırmızıya boyama bence sende metalik griye boya ama sprey boya ile boyanmıo yaa boya akıo bu yüzden kötü görüntü ortaya cıkıo ii bi kaporta ustasına boyatırsan daha güsel olur unutma metalik gri daha güsel olur

boyancak parcalar:kalorifer ızgaraları,iç kapı kolları, kapı pimleri,gösterge cercevesi
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-05-29, 05:06

http://www.merttuning.com/index.php?p=show&pid=669&k_id=0&kn=0

bu boyalardan kullansak dökülme olurmu acaba
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-05-29, 07:15

Parlak boyaların ayrı birözelliği var. Kabuk gibi yapışıyorlar plastiğe.mat olsa sorun değil plastik emiyor mat boyayı ama metalik gri yada bordo da kendinboyarsan sorun yaşarsın.

Ben aracın içini bordo yerine gri tonlarıyla çalış. Kalorifer ızgaralarının yanları ve vites körüğünün alt kısmına kare biçiminde grilik güzel duracaktır Wink
http://www.renault9-11.com
Kavkaz

Kavkaz

Doğum tarihi : 24/11/83

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-05-29, 08:41

Valla kırmızıya boyayabiliyorsan hoş görünüyor. Lakin adamların plastik boyama tarifine bakılırsa plastik boyama öyle kolay bir iş değil sanırsam...

http://www.standox-tr.com/plastikboyamasistemi.php

Not: Bende bir ara düşünmüştüm ufak tefek değişiklikler...
GoFFo

GoFFo

Doğum tarihi : 27/04/85

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-05-29, 09:19

plastik parçalar ii matlaştırılmadan boyanırsa bide kalitesiz boya kullanılırsa tırnak çiziklerinden dolayı boya hasar görebilir ;)en kötüsü astar ve boya olabiler arkadaşın attı link bence çok faydalı ordan yararlanılabilir.
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-05-29, 22:36

kusura bakma iç tamam ama jant kapakları?
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 12:48

kapı içlerini boyadım
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001793st8
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001793st8.43acdf6632[spoiler]
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 13:37

abi çok açık yaaaa.... Exclamation
http://www.ladatr.com
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 13:45

karadeniz demiş ki:
abi çok açık yaaaa.... Exclamation
bordo aslında renk ama fotoğraf makinası kırmızı çıkarmış
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 13:47

sen beğendiysen gerisi hikaye zaten de... Very Happy burdan bakınca çingane pempesine benziyor...

hayırlı olsun...
safranliyim

safranliyim

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 14:30

gece çekilmiş resimler fotoğrafmakinasının flaşı açılmadan çakildi gerçekrengi gözüksün diye
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001792du7
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001792du7.4bb0e5e960
bu flaşsız resmi
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001791ki6
ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur 1001791ki6.e23ae1093c
Renault9
Admin
Renault9

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 16:27

Yanlış anlama olmamış.Keşke o bölgeye o renkte vinleks alsaydın,kaplardın daha güzel dururdu...
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 16:30

bence olmuş... Rolling Eyes ama vinlex deri daha değişik dururdu tabi... :wink:

hatta benim aklımda o iş ama şu ara herşey aklımda zaten.... Very Happy 1-40 genişliğinde 1 metre uzunluğunda en baba ayakkabıların yapıldığı en baba vinlex derinin metresi 10 lira idi...bütün döşemeleri kaplamayı düşünüyorum ben onunla... Wink
Renault9
Admin
Renault9

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 16:32

Otomobil için olanları farklı olabilir deniz,bu voltları filan kaplıyorlar ya. ayakkabı vinleksiyle olmaz bence. ancak kaput kaplanır onlar Razz

karadeniz demiş ki:

hatta benim aklımda o iş ama şu ara herşey aklımda zaten.... Very Happy 1-40 genişliğinde 1 metre uzunluğunda en baba ayakkabıların yapıldığı en baba vinlex derinin metresi 10 lira idi...bütün döşemeleri kaplamayı düşünüyorum ben onunla... Wink
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-04, 16:41

Renault9 demiş ki:
Otomobil için olanları farklı olabilir deniz,bu voltları filan kaplıyorlar ya. ayakkabı vinleksiyle olmaz bence. ancak kaput kaplanır onlar Razz

karadeniz demiş ki:

niye sündün bendeki parçalara o zaman... Evil or Very Mad Question
guide

guide

Doğum tarihi : 30/06/83
Aracınızın Modeli : Fiat Albea 1.2 SL AC

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-05, 05:44

Nedense benim hiç hoşuma gitmedi bu iç aksam boyama işi , keşke yapmasaydın Sad

Bu boyayı çıkaramazsın artık değil mi ? yeni parça mı alınması lazım şimdi sıkılırsan ?
http://www.allianz.com.tr
Kavkaz

Kavkaz

Doğum tarihi : 24/11/83

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-06-05, 20:06

Yok yok güzel olmuş ta, küllüğü değilde etrafını boyasaydın diyecem ama kolaysa sen sen boya! diyeceksin... Bence hoş olmuş ilerde bir kaç kat boya daha geçersen prıl pırıl oluar gibime geliyor...
bugRa

bugRa

Doğum tarihi : 29/10/88
Aracınızın Modeli : 1996 Renault 9 GTE

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-08-09, 23:56

beğendiysen içine sindiyse sorun yok ama söylemek istediğim bir iki şey var öncelikle canlı ve parlak renklerde boyanacaksa iç mekanda fazla alanı olan parçalar boyanmamalı... kapı kolları havalandırma ızgara çerçeveleri gibi küçük alanlara sahip yerler boyanır birde siyahla kontrast oluşturacak bir renk seçilirse çok güzel olacaktır... tabii şuda var plastik boyamak kolay bi iş değil yine ii olmuş bir kaç ince zımpara ve kattan sonra birazda matlaştırdımı daha güzel olur gibime geliyor şu anki haline göre...
ask_mahkumu

ask_mahkumu

Doğum tarihi : 28/01/87
Aracınızın Modeli : renault 9

MesajKonu: Geri: ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur   ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur Empty2008-08-14, 19:04

guzel olmus elıne saglık dedıgınız derı pek guzel durmuyo ıstedıgınız renkte bulmak zor ben torpıdo ustune almak ıstedım bulamadım ama benım araba 85 r9 torpıdo kahverengı oldugundan o renkte bısıy bulamadım bulsaydım her yere yapıstıracaktım ama bu da guzel olmus

ön konsoldaki havalandırma ızgaralarını boyasam nasıl olur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-