RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ

3 posters
YazarMesaj
blackheart

blackheart

Doğum tarihi : 26/04/85
Aracınızın Modeli : flash txe 1700 1990 model

ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ Empty
MesajKonu: ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ   ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ Empty2008-09-25, 07:38

(Aşağıda anlatılan bu olay resmi kayıtlardan alınmıştır.)

Saygı değer Hakim Bey..

Saygılarımla size açıklama özgürlüğümü kullanarak baz ı şeyleri bildirmek istiyorum. Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz. Şu günlerde askerliğe çağrılacağım.

Adım Cafer Keskinbıçak . 24 yaşındayım ve şu anda 44 yaşında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim.Evlendiğim kadının şu anda 25 yaşında Düriye bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ise bu bahsetmiş olduğum üvey kızım Düriye ile geçen yılın ocak ayında evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı
ile evlendiği için damadım olmuş oldu.

Aynı zamanda, üvey kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Karımın geçen sene benden hamile kaldı ve bir Kamil adını
koyduğumuz bir oğlumuz oldu.

Oğlum Kamil, üvey kızım Düriye'nin erkek kardeşi ve aynı zamanda babamın da hem kayınbiraderi ve hem de torunu, üvey annemin de erkek kardeşi olduğu için benim de dayım oldu. Babamın eşi yani üvey kızım Düriye geçen sene kasım ayında babamdan bir erkek çocuğu dünyaya getirdi ve adını Arif koydular.

Arif'te ta babamın oğlu olduğu için benimde erkek kardeşim ve de kızımın oğlu olduğu için de benim torunum oldu.Yani ben de aynı zamanda torunum olan Arif'in erkek kardeşi oldum.Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduğuna göre bende eşimin kızının babası olmuş oldum.

Aynı zamanda kızımın erkek çocuğunun da erkek kardeşi oldum.Kısacası ben şimdi aynı zamanda üvey kızım Düriye'nin oğlu Arif'inde büyük babasıyım. Sayın hakim bey sizden ricam, benim askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir.

Zira şu anda ben...

Babam Ferit Keskinbıçak'ın oğluyum.Babamın üvey kızım ile olan evliliğinden doğan Arif Keskinbıçak'ın büyükbabasıyım.Aynı zamanda babamın torunu olan oğlum Kamil Keskinbıçak'ın babasıyım.Bu durumda, sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarımız uyarınca büyükbaba, baba ve oğul aynı zamanda askerlik yapamazlar..

Saygılarımla.

Cafer Keskinbıçak.

Not:Adıyaman ili .... ilçesi ... Asliye Hukuk Mahkemesince...
Adli Tabiplik raporunda belirtilmiş olan psikolojik rahatsızlıklarından ve (!) aile içindeki dengesizliklerden dolayı Cafer Keskinbıçak'ın askerlik hizmetinden muaf tutulmasına ve askerlik şubesindeki dosyasına bu şekilde işlenmesine karar verilmiştir

Arkadaşına tavsiye
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ   ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ Empty2008-12-04, 16:57

puahahahaa :laugh: lol! tam komedi yaws
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ   ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ Empty2008-12-05, 06:28

zuhahaha kim kimin oğlu yaww hiç bişi anlamadaım paylasım için tesekkürler
beyazıt

beyazıt

Doğum tarihi : 16/11/89
Aracınızın Modeli : 1998 model megane 2.0

MesajKonu: Geri: ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ   ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ Empty2008-12-05, 14:48

yok artık. Very Happy Bu cafer dua etsin birinin annesi çıkmadığına. Very Happy

ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ
1 sayfadaki 1 sayfası