RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması

+6
karadeniz
By_Ne0
KAANPAKAY
aLPaCiNo
uab2
volkan1111
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Renault9
Admin
Renault9

Doğum tarihi : 07/12/85
Aracınızın Modeli : 2005 Fiat Punto Dynamic 1.3 Multijet

Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması   Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması - Sayfa 2 Empty2008-12-11, 11:20

Dostum sıkıntını yada söylemek istediğini gayet iyi anlıyorum. Hepimiz bu çatı altında Renault sevgisi ortak temasıyla buluşuyoruz. Kulübü kurmaktaki amacımız da buydu zaten. Bu kulüpten sonra dikkat ederseniz R12 VE R21 kulüpleride kuruldu. Amacımız uzun soluklu bir platform yaratmak.

Daha önceleri bilmem hatırlarmısınız ; renault-tr vardı. Sonra renaulttr oldu şimdi renaultclubtr var. Bir ara autoclubturkey'in renault takımı vardı. Hepsinin ömrü 1-2 seneyi maalesef geçmedi.

Dediğim gibi buradaki amacımız uzun süreli bir kuüp ortamı oluşturmak.

Bende 10 tane foruma girip bu sitenin linkini veririm, sağdan soldan bir sürü adam girer foruma. Ama benim en baştan beri savunduğum bir büyüme eğrisi vardı. Birkaç noktada kırılmaya uğramış olmasına rağemn dediğim gibi şuanda planladığım yerin ötesindeyiz.

Eksiklerimiz yok mu ? Ebette var.
Birincisi hız modifiye gibi konuların sonunun ne olduğunu bilen bir popülasyonumuz var. Yaş ortalaması 17-18lerde sürünmüyor. O sebeple daha birinci dakikadan belirli bir kitle buradan uzak kalıyor. Çünkü burası aradıklarını bulacakları yer değil. Bakınız tüm otomobil forumlarına, en temel başlık " en son kaç gördünüz" . İşte biz bunu istemiyoruz bu çatı altında. O sebeple 10 tane araç değilde 3 tane araç çıkıyor bizden Smile

Organizasyonlar için illaki benim istanbula yada ankaraya gelmem gerekmiyor. İzmirde olduğum için izmir ekibi birazdaha canlı çıktı. Ama istanbul ve ankara içinde epey destek verdiğimi düşünüyorum. Ama insanların gerek zamanları gerek ekonomik durumları buna izin vermemiş olabilir. Bunuda saygıyla karşılıyorum.

Dediğim gibi tüm üyelerimizin bu kulüp çatısı altında katkılarına ihtiyaç duyuyoruz. Ve herzaman söyediğim gibi çözüme ortak olunacak öneriler istiyorum. Hep söylerim bir kez daha söylüyorum" neden sticker işini kimse üstlenmedi?" Hadi tüm basım parası benden, zaman ayıracak bir babayiğit arıyorum ?

KAANPAKAY demiş ki:
ben maltepe buluşma renaultsına 9-11 3 adet araç renault club tr ise 10 renault 9-11araç geldi.dedim sıkıntım bu yönde idi.oraya gelen 9-11ler standart idi.hız falanda yapılmadı.reno 21 turbo ve rsilerle fabrika üretim araçlar.bizim kulubte max hız 120 diyorsunuz.fakat bizim kulubte 1,5 bar basan turbo sarjlı araç var tam tersine bu araç yüklü,ben oraya modifiye araç görmeye gitmedim.tam tersine renaultun ürettiği şaheserleri görmeye gittim.yeri geliyor sırf reno sevgim yüzünden 1967 model reno 8 görmek için gümrüğe gidiyorum.yeri geliyor reno severlerle tanışmak için organizasyonlara gidiyorum.benim huyum bu. en azından organizasyonlarda istanbul gibi merkezi yerlerde külüb kurucularnıda görmek isterim.forumun yavaşladığını söylememin ispatı maltepe buluşması bir ay önce oldu.polemik bugün ortaya çıktı.
http://www.renault9-11.com
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması   Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması - Sayfa 2 Empty2008-12-11, 17:37

zamanı ayıracak adam da kaliteli ve istediği gibi baskı yapacak yeri bulamadı... Very Happy
http://www.ladatr.com
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması   Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması - Sayfa 2 Empty2008-12-12, 12:16

karadeniz demiş ki:
zamanı ayıracak adam da kaliteli ve istediği gibi baskı yapacak yeri bulamadı... Very Happy

+1

Malltepe Sahil Renault 9 Buluşması
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-