RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır

5 posters
YazarMesaj
vastug

Doğum tarihi : 01/01/80

1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty
MesajKonu: 1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır   1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty2008-12-04, 09:35

sis farı montajı konusunda bilgisi olan var mı? gece tam önümüzü görmekde kolaylık sağlayacağını düşündüğüm yardımcı sis farı denen basit ufak sis farları taksam nasıl olur..çünkü farlar belli bir yükseklikde ve tam önümüzü yeri görmekte yeterli olmuyor. hele 1993 modelse ışık aksamalarıda yıpranmış oluyor ....

röle falan gerekir mi.. yapanlar bilgi verirse sevinirim. açma kapama nerden oluyor.. uygun montajı yeri neresidir. yapanlar bilgi versinn....düğmesi nereye bağlanır.. çokmu maliyetlidir... yardımcı sis farı denen ince sis farı takmayı planladım..

tampon altında resimlere araçlarınızda gördüm yapanlar bilgi verise sevinirim ..
kudal

MesajKonu: Geri: 1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır   1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty2008-12-04, 17:23

hocam farları değiştir. çok pahalı değil zaten. ışık aksamında düzelmiş olur...
quiksiLver

Doğum tarihi : 30/07/88
Aracınızın Modeli : 92 broadway

MesajKonu: Geri: 1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır   1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty2008-12-04, 21:39

Öncelikle hoşqeldin...kendini bi tanıt aracını tanıt Smile

sorularını cevapliyim kendimce...

farların kararmışsa yapacak hiçbişe yok.. Tek çıkarı Deqişim Wink sora sis farına qelince orta yollu bişe alırsan 20-25 ytl arası bişeydir.. oda yeterince işini qörür Wink orjinal düqmesine baqlarsan kısalarla beraber yanar.. yok ayrı yakmak istiyorum dersen ayrı düqme çekersin.. yaparsın yapmasınada çok karmaşık bi iş.. qit bi oto elektrikçiye ver 10 ytl baqlasın Wink aslında ben kendim baqladım dayımla ama işi bilen biri olmayınca qerçekten çok zor oluyo...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır   1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty2008-12-05, 06:48

sis farı benim arabamın önünde 4 tane var 2si düğmeye bağlı, bağlı olan düğme ise rezistans düğmesi benim rezistans calısmıodu kablosu bos durmaktansa bi işe yarasın dedim diğer 2si ise uzun farlara bağlı sellektör yapınca yanıo ama bunlara röle taktırdım yoksa selektörü 1 yaparsın 2 yaparsın 3.de pufff olur
gelelim senin soruna farlar için quıksilver arkdasımın dedii gibi yenisini almaktan baska caren yok sis farıda arabam 93 mod. demissin ufak dikdörtgen seklinde sisler var 20-25 ytl arası bişi onlardan alarak bağlatmanı tavsiye ederim daha ii performans istiosan röle sart arkasımın broadwayındaki sislerde röle var gece bembeyas aydınlatıo dediim gibi 25 ytlye sis 10 ytl röle 10 ytlde elektirikciye işçilik verdinmi tamamdır 45 ytlye güsel bi sistem yaptırabilirsin hee sislerin düğmesinide direksiyonun sağ tarafında gösterge ısıklarının ayarı var oraya ufak bi düğme monteletebilirisin...
cakiroglu131

cakiroglu131

Doğum tarihi : 10/12/82
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: 1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır   1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty2008-12-05, 20:34

peki by_reno_9 elektriği nerden alabiliriz..
KAANPAKAY

KAANPAKAY

Doğum tarihi : 21/10/79
Aracınızın Modeli : 1992 renault 9 broadway

MesajKonu: Geri: 1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır   1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty2008-12-05, 22:19

elektrik dinamodan alınıyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır   1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır Empty2008-12-06, 06:12

KAANPAKAY demiş ki:
elektrik dinamodan alınıyor.
+1 aynen ölee benim artıyı dinamodan eksiyi ön camurluktan aldı

1993 brodway sis farı montajı nasıl yapılır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-