RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi

+60
ALİMETE
akvarymania
akhun2
dolap
ipekcan
economypower
OnLyBaRoN
ahmetcan466
ferguc
lıon
hochspannung
salla2000
renault9spring
rdmaksl
bUğrA_mUtlU
burcinhan
selim
turanefe
coolman59
mustaf67
barut
Evliya Çelebi
ozzz2110
xmen1979
Cihangir KALKAN
onurfairway
45dr375
yavuz10
delican
bosnalı
93 spring
mahmut
onuruyar
fairwayBATU
XDiscovery
VetApex!
livan08
samsunlu R-9
sahinmustafa
caytarla
ziyacık
amele
metin_mimoza
manga_
sezer
AYTEKAYDIN
r9 dostu
By_Ne0
renta
toprak
Elbruz
modi
okan4037
Fatih
Renault9
ask_mahkumu
murtaza
karadeniz
safranliyim
atifileri
64 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
akhun2

akhun2

Doğum tarihi : 21/10/81
Aracınızın Modeli : 1994 Spring

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-22, 07:37

çok yakması bence büyük sorun sonuçta lpg yi ekonomisi için taktırıyoruz.
gönlümden brc geçiyor brc yi takan yer internetten araştır en çok sorun atikerde çıkar brc ve aldesa ona göre daha sorunsuz, ucuz olsun diyorsan aldesa takalım dedi. lpg nin bitmesini bekliyorum bitince brc veya aldesa ikisinden birini seçerim. daha önce sıralı sistem atikerli araç kullandım sorunsuzdu ama servisini beğenmemiştim brc takan yer daha güleryüzlü ve ilgili. bu da önemli bir kriter.
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-22, 08:36

babamın arabada 9 yıllık aldesa sistem ve tamı tamına 9 yıllık aldesa regülatör var hala kışın eskişehirin -30 unda tek marş çalışıyor arabası ama bi işciliği var o derece olur bencede brc veya aldesa ama en önemlisi işçilik markadan daha önemli olan bu mesela benimki fema pek tutulmayan bi regülatör şamandıra aldesa anahtar atiker öyle karma karışık bir sistem benimde pek kafam ağrımadı yakıtım süper denecek kadar az kışın ön kapı donar şöför tarafı fitili sorunlu ben arka kapıdan girerim gaz pedalına dokunamadan 1 olmadı en fazla 2 öarşşta çalışır ama gene diyeyim en önemlisi yapılan işçilik kullanılan malzeme kalitesi ustanın el emeği ve en önemlisi ustanın yaptığı izolasyon
alex555

Doğum tarihi : 29/01/00

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-22, 09:08

izolasyonu hangi malzeme ile nerelere yaptı.
ALİMETE

Doğum tarihi : 01/01/80
Aracınızın Modeli : BROADWAY-1994

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-23, 20:35

akhun2 demiş ki:
çok yakması bence büyük sorun sonuçta lpg yi ekonomisi için taktırıyoruz.
gönlümden brc geçiyor brc yi takan yer internetten araştır en çok sorun atikerde çıkar brc ve aldesa ona göre daha sorunsuz, ucuz olsun diyorsan aldesa takalım dedi. lpg nin bitmesini bekliyorum bitince brc veya aldesa ikisinden birini seçerim. daha önce sıralı sistem atikerli araç kullandım sorunsuzdu ama servisini beğenmemiştim brc takan yer daha güleryüzlü ve ilgili. bu da önemli bir kriter.
Şüphesizki BRC tek geçilir.Ama geçen sene vize de benimde tank süresi dolduğunda,BRC beyini kesinlikle söktürmedim.Düğmeler ve şamandıra ile tankı aldesa ya çevirdik.Şimdilik bir sorun yok.Ama imkan var ise hepsi BRC olsa daha iyi olur.
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-24, 05:58

2008'de takılan BRC sistemin gaz anahtarını 2010 yılında üretilmediğini duyunca içimden okkalı bir küfür etmişliğim var.
http://www.motur.org
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-24, 06:09

kalem tank diye getirdikleri tankın şamandırası orjinali olmayıp başka bir modelden kendilerinin icat etmişliğini ve tamiri için sökülüp istanbul merkeze gönderileceğini duyunca ..................... dalmışlığım var Very Happy değiştirdim mi ? Hayır.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-24, 08:11

alex555 demiş ki:
izolasyonu hangi malzeme ile nerelere yaptı.

anlatması ayrı bi dert ben en iyisi resimlyeyim müsait bir zamanda babamın arabayı sistem cok cok farklı lpg bağlantı yerleri sigortaların olduğu yerler tüm kablo bağlantıları ayrı kutuların içersinde o derece izolasyonlu yani benimkine bakıyom bildiğin bantla sarılmış Very Happy Very Happy
akhun2

akhun2

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-27, 12:20

bugün tankı değiştirdim. tank+şamandıra+düğme =325 tl brc inş. sorun yaşamam. tadilat projesi oluyormuş sızdırmazlığa onunla gidiyormuşuz. proje cuma günü gelecekmiş sızdırmazlık perşembe günü ve 15 günde bir oluyor. vizede 4 temmuzda bittiğinden cezaya düştük.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-27, 12:32

6 tl galiba cezası ay başına...
http://www.ladatr.com
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-27, 14:52

akhun2 demiş ki:
bugün tankı değiştirdim. tank+şamandıra+düğme =325 tl brc inş. sorun yaşamam. tadilat projesi oluyormuş sızdırmazlığa onunla gidiyormuşuz. proje cuma günü gelecekmiş sızdırmazlık perşembe günü ve 15 günde bir oluyor. vizede 4 temmuzda bittiğinden cezaya düştük.

Abi lavotada biraz pazarlıkla 270 lira hepsine fiyat aldım. Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 125627 affraid
sava___

Doğum tarihi : 26/11/71
Aracınızın Modeli : 95 FLASH S

MesajKonu: lpg beyın (regulator) fıyatları   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-28, 15:12

slm arkadaslar.lpg beyın fıyatları hakkında bılgısı olan arkadaslar yazarmısınız.plan proje dahıl hangı marka beyın(regulator) kac paraya satılıyor.tsk ederım

edit : barut
renault9spring

renault9spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-28, 16:06

ben bu beyni 110 a almıştım.Proje falanda sormuyorlar. scratch
renault9spring

renault9spring

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-06-28, 16:08

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-lovato-tup-beyni-ve-anahtari-47490282/detay/

Abi ben sıfırını almıştım.2 yıl garantili.Resimini gör diye koydum ilanı.
akhun2

akhun2

MesajKonu: Geri: Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi   Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 Empty2011-07-06, 05:43

renault9spring demiş ki:
akhun2 demiş ki:

Abi lavotada biraz pazarlıkla 270 lira hepsine fiyat aldım. Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi - Sayfa 5 125627 affraid

bulunduğum yerde sadece brc+aldesa birde atiker var. başka yerde taktırsam ufak tefek sorunlarda burdakiler ilgilenmez

Lpg Tankı Bilgileri ve Değişimi
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-