RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)

+20
samsunlu R-9
VetApex!
haylaz74
Renault9
Bakrep
quiksiLver
maximillen
karadeniz
G&G
modi
93 spring
alperpp
rdmaksl
kudal
onurfairway
Deliikadir
olvne
KAANPAKAY
By_Ne0
GoFFo
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Deliikadir

Deliikadir

Doğum tarihi : 18/04/91
Aracınızın Modeli : 2001 clio 1.4 16v rxt

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 14:59

gecmıs olsun abı .... bende cok tan vardım bıraz fatıhle semıhle takıldık sonra geldım eve bırazda dısarıda takıldım bulusma cok guseldı cok eglencelıydı gelen herkese cok tesekurlerr bır daha kı bulusmaya daha gusel olucak emınım
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:00

eyvallah kardeşim,bende şimdi hastaneye gidiyorum,görüşürüz
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:02

Tekrar geçmiş olsun Selim abi.
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:04

[img]avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Dsc00228 avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 W640[/img]

[img]avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Dsc00229 avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 W640[/img]

[img]avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Dsc00230 avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 W640[/img]
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:05

abi geçmöiş olsun yaaa.. üzücü bi durum en kısa zamanda sağlığına kavuşur umarım..

arkadaşlar resimler gecikmesin haaa demeden k750 den resimler geldi Very Happy
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:07

bunlarda benden walla o kadar gusel ortam vardıkı foto cekmeye usendım ama eray abıde ve dıer abılerımız baya bı foto cektı atarlar ıns
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:08

adil CCT 98 demiş ki:
abi geçmöiş olsun yaaa.. üzücü bi durum en kısa zamanda sağlığına kavuşur umarım..

arkadaşlar resimler gecikmesin haaa demeden k750 den resimler geldi Very Happy

obur resımlerde en yakın zamanda gelır ınsallah ben bu kaadar cekebıldım:D
kudal

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:11

bende çektim de foto makina arabada kaldı
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:13

benim samsung daha bi net çekmiş sanki Razz
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:15

onurfairway demiş ki:

benım kamera bozuk Very Happy ondan dır:D Razz lol!
kudal

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:26

DaRkAnGeL5858 demiş ki:
onurfairway demiş ki:

benım kamera bozuk Very Happy ondan dır:D Razz lol!

lol! lol! lol! lol! lol!
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:33

eray abı nerde kaldı ya su fotoları bızde gorsek:D cok merak edıorum konvoy halımız superdı Very Happy:D:D cheers
__bodrumlu__

__bodrumlu__

Doğum tarihi : 17/09/81
Aracınızın Modeli : R19 RNE 1600 CC

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:34

geçmiş olsun selim abi Allah şifa versin....
buluşma gerçekten güzel geçmiş fotolarda çok güzel
bişi sorcam burası dünya ticaret merkezinin orası deilmi
bikere istanbula gelmiştim tek hatırladığım yer burası Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:41

şimdi doktorlara teslim ettim,film için bekliyoruz,arkadaşlar resimlerin bide profosyonel çekilenleri var,onları bekleyin,bide benim projem varki akıllara zarar,toplu çekilen resme dikkatlice bakarsanız ,göreceksiniz
hadi goffo
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:44

__bodrumlu__ demiş ki:
geçmiş olsun selim abi Allah şifa versin....
buluşma gerçekten güzel geçmiş fotolarda çok güzel
bişi sorcam burası dünya ticaret merkezinin orası deilmi
bikere istanbula gelmiştim tek hatırladığım yer burası Very Happy
yakın arada 15 km falan var Very Happy
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:47

93 spring demiş ki:
şimdi doktorlara teslim ettim,film için bekliyoruz,arkadaşlar resimlerin bide profosyonel çekilenleri var,onları bekleyin,bide benim projem varki akıllara zarar,toplu çekilen resme dikkatlice bakarsanız ,göreceksiniz
hadi goffo

Very Happy
selım abı supersın yaa:D cekılen en gusel toplu resım odur herhalde:D Very Happy lol! lol! lol! lol! lol! lol! selım abı yazın bulustugumuzda sen yıne bagaj tam takır gelırsın:D cay da yaparız Very Happy bardakları unutmayalım:D
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:49

kudal demiş ki:
bende çektim de foto makina arabada kaldı

abı sende al su makınayıda sende at resımlerı Very Happy cok merak edıorum ya Very Happy nasıl cıktık acabaa Very Happy zaten konvoy halınde gıderken kı halımıze dıeyecek yok Very Happy park ettıgımız yerlerde ınsanların bakısları felan cok guseldıVery Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:50

çay makinası,tv, mangal ,çay kahve ,şeker ve olta takımları benim arabamın standart özellikleri,fabrika çıkışı öyle
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 15:52

93 spring demiş ki:
çay makinası,tv, mangal ,çay kahve ,şeker ve olta takımları benim arabamın standart özellikleri,fabrika çıkışı öyle

wallahı 10 numara ya Very Happy yazın uzun yola felan gıdersek cok zevklı olur yaa
kudal

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:03

yanlız şu stikerler biraz daha küçük olsaymış daha iyi olurmuş. yine de teşekkürler...
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:04

polisler gelmiş soruyoya renault klübümü varmış yaw niye dizdiniz bu kadar renoyu avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 366156 koptum yaw :laugh: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 366156 avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 120224 : lol!
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:05

kudal demiş ki:
yanlız şu stikerler biraz daha küçük olsaymış daha iyi olurmuş. yine de teşekkürler...

büyük olsunki ilgi çeksin demi Wink
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:06

aslında en kral araba bizimkiler,ne rentekarda görebilirsin,nede yolda serserilik yapanını,olsun abi sormaları yaşam kalitemizin yükseldiğini gösterir,benim şahsen hoşuma gitti
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:08

hayırlısıyla şu tuzla buluşması işinide belirleriz yakında,goffo biliyor
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:11

93 spring demiş ki:
hayırlısıyla şu tuzla buluşması işinide belirleriz yakında,goffo biliyor

ınsallah ımkanım olursa yıne gelırım eray abı Very Happy gel artık yaw
alperpp

alperpp

Doğum tarihi : 02/06/85
Aracınızın Modeli : spring 1994

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:13

Valla süper bi gün geçirdik yaktığım lpg son kuruşuna kadar helal olsun neydi be o yollarda gidişimiz polisin siz nesiniz böle demesi hele hele dönüş yolunda darkangelll bak ben tın tın gidiyodum beni gaza getirdiniz olmadı vın vın bende nası gittim öle onur hocam sende iyi gidiyosun vala Very Happy
ve ve bu arada gelirken boş yolda biraz gazladım arabanın sinyal kolundan acayip bi koko ve dumanlar çıktı hızla alakası yokmuş ama sinyan kolu eridi nedense yolda kalcam diye baya bi yusufladım bilemezsiniz kimsenin başına gelmez inş o duman ve iğrenç koku Very Happy
resimleri bekliyoru eray hadi biraz çabukk ama Very Happy
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:21

alperpp demiş ki:
Valla süper bi gün geçirdik yaktığım lpg son kuruşuna kadar helal olsun neydi be o yollarda gidişimiz polisin siz nesiniz böle demesi hele hele dönüş yolunda darkangelll bak ben tın tın gidiyodum beni gaza getirdiniz olmadı vın vın bende nası gittim öle onur hocam sende iyi gidiyosun vala Very Happy
ve ve bu arada gelirken boş yolda biraz gazladım arabanın sinyal kolundan acayip bi koko ve dumanlar çıktı hızla alakası yokmuş ama sinyan kolu eridi nedense yolda kalcam diye baya bi yusufladım bilemezsiniz kimsenin başına gelmez inş o duman ve iğrenç koku Very Happy
resimleri bekliyoru eray hadi biraz çabukk ama Very Happy

alper abı walla benım gıdıcek benzınım yoktu nerdeyse bende yavas yavas gıdıodum Very Happy baktım doblo sov yaptı arkamda:D bende dayanamadım ufaktan bıseler yapalım dedım:D bende yolda benzınım bıtıcek dıe cok tırstım abıVery Happy yanlız onur abı sen ve ben cok gusel seyler yaptık Very Happy
alperpp

alperpp

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:24

valla be kardeşim ilk defa bu arabayla o hareketleri yaptım ama sinek gibide kaçtım hea Very Happy
dobloyla sen aynı anda çıktın hopladım ben resmen yanınızda sora ben asıldım dobloyu geçtim sorasını bilmiom vala siz döndünüz sanırım ben haliçten sağdan asıldım ordan 2 ye kaydım Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:26

yavaş gidin arkadaşlar,çarpılmayın
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:27

alperpp demiş ki:
valla be kardeşim ilk defa bu arabayla o hareketleri yaptım ama sinek gibide kaçtım hea Very Happy
dobloyla sen aynı anda çıktın hopladım ben resmen yanınızda sora ben asıldım dobloyu geçtim sorasını bilmiom vala siz döndünüz sanırım ben haliçten sağdan asıldım ordan 2 ye kaydım Very Happy

abı ben sovdan sonra artık sagdan tın tın gıtmeye basladım:D cebımde para kalmadı benzın alıcak Very Happy yolda kalıcam dıe yavasladım hem fatıhte baya arkada kalmıstı Very Happy onları bekledım sen bızı takıp etseydın yıne aynı 2 ye cıkardın abı
alperpp

alperpp

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:30

olsn kardeşim ama iyi adrenalin baskını oldu bi anda ben sakin giden adamım aslında sizi görünce onurla kıskandım millet iyi sövmüştür ama bizede Very Happy
aman kardeşim bende yolda kalıodum az daha araba yancaktı Very Happy

Selim abi çok geçmiş olsun bu arada ya yeni okuyabildim Allah acil şifalar versin inş...
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:33

amin,sinyal kolunu ne yaptın orda demiştim zannedersem ,bozuk diye
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:35

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 366156 valla güzel şov oldu aman çaktırmayın avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 120224 : bende diyom bu darkangelin araba nası bukadar iyi gidiyo benzinliymiş meğer lol!
alperpp

alperpp

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:38

93 spring demiş ki:
amin,sinyal kolunu ne yaptın orda demiştim zannedersem ,bozuk diye

selim abi sinyal kolu içinden bi an dumanlar yükseldi pis bi kokuyla şimi tamamen işlevsiz halde inan ben araba yanıcak sandım ya...
alperpp

alperpp

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:41

onurfairway demiş ki:
avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 366156 valla güzel şov oldu aman çaktırmayın avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 120224 : bende diyom bu darkangelin araba nası bukadar iyi gidiyo benzinliymiş meğer lol!

evet yaa bastı gidio hep ama sende 106lar gibi makaslıyon hee Very Happy bi bakıom sağımda bi bakom solumda bi bakıom ana önüme gelmişin hehe Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:41

kutup başını gevşet elle yerine tuttur,yaptırana kadar öyle dursun,motor kaputunuda tam kapatma,acil durumda kutup başı çıkarılamıyor,benim elimden tam 18 yerden erimiş kablo çıkardılar ,kabloyu elimle koparmıştım
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:42

onurfairway demiş ki:

abı basamadım kı dogru duzgun:D eve gıdıcek benzıınım yoktu paramda yoktu:D basmadım Very Happy ama guseldı lol! lol! lol! lol!
alperpp

alperpp

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:43

93 spring demiş ki:
kutup başını gevşet elle yerine tuttur,yaptırana kadar öyle dursun,motor kaputunuda tam kapatma,acil durumda kutup başı çıkarılamıyor,benim elimden tam 18 yerden erimiş kablo çıkardılar ,kabloyu elimle koparmıştım

Sorma abi nasıl koktum bilsen arabayanıcak diye demin söktüm zaten erimiş resmen yarın mecbur yenisini takıcam far korna hiçbiri çalışmo söktüm öle duruo saten o şekil koktum saşe yapar diye....
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:45

bu yazdıklarınızı okuyanlarda sürat yaptık sanacak,yapmayın arkadaşlar
alperpp

alperpp

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:47

evet ya oda var aman arkadaşlar yanlış anlamayın belli başlı yollarda resim çekmek için topluca şekil yaptık sadece Very Happy olan bitenler kendi aramızda hep yani Wink
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:48

alperpp demiş ki:
evet ya oda var aman arkadaşlar yanlış anlamayın belli başlı yollarda resim çekmek için topluca şekil yaptık sadece Very Happy olan bitenler kendi aramızda hep yani Wink

cheers cheers cheers aynennn
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:49

resimler gelmedi arkadaşlar
Deliikadir

Deliikadir

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:51

93 spring demiş ki:
resimler gelmedi arkadaşlar

eray abıyı beklıyoruz selım abı
alperpp

alperpp

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:51

evet eray uğraşıyodur şimdi eminim inşş tabi Very Happy
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:52

evet sakın yanlış anlaşılmasın trafiği tehlikeye sokacak bişe yapmadık kendi aramızda sadece
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:52

bizde öyle,ama yok abi,hattada değil,şu anda başlasa yarım saat yüklemesi sürer,
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:53

arkadaşlar bu gazlamak, şov yapmak konusundaki hassasiyetimizi biliyorsunuz... Wink keyif kaçıran adam olmak istemem ama ikazda bulunmak zorundayım.. Exclamation
http://www.ladatr.com
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:54

hatta sopayıda bi göster abi
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:54

onurfairway demiş ki:
evet sakın yanlış anlaşılmasın trafiği tehlikeye sokacak bişe yapmadık kendi aramızda sadece

hassasiyet için teşekkürler... Wink
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)   avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır) - Sayfa 4 Empty2009-02-22, 16:55

93 spring demiş ki:
hatta sopayıda bi göster abi

sopa mı... Question Very Happy yok ya ne sopası biz konuşa konuşa anlaşırız her şekilde.. . Wink

bu arada abi sana da geçmiş olsun...

avrupa yakası 22 şubat pazar toplantısı... (ücretsiz sticker dağıtılacaktır)
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-