RENAULT 9-11 KULワBワ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden tr yeliklerinizi yenilemeniz (輟k kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.

RENAULT 9-11 KULワBワ

Trkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulb (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  SSSSSS  ワye Listesiワye Listesi  Kullanc GruplarKullanc Gruplar  AramaArama  Kayt OlKayt Ol  Giri yap  

Payla | 

ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)

ヨnceki balk Sonraki balk Aaa gitmek 
YazarMesaj
ozzz2110

Doum tarihi : 21/10/85
Ya : 31
Aracnzn Modeli : r9 gte 1992
Kayt tarihi : 15/05/08

MesajKonu: ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)   2009-07-19, 08:56

覧覧覧覧覧覧覧
Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bagran sarna,
覧覧覧覧覧覧覧
Birbirlerine ana avrat kfr eden iki kiinin arasna girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldr, analara kfr etmeyin, o.輟cuklari!!" diyen Karadenizli ar abiye,
覧覧覧覧覧覧覧-
Annesine kzp, buharl tnn i輅ne iemeyi akl eden! Annesini buram buram 輅 kokularyla i yerine yollayan! Annesi; ancak arkadalar 蚤cayip kokuyorsun dediinde ii 銹zen anneye ve 輟cuuna,
覧覧覧覧覧覧覧-
Banyonun lambas yanmaynca elektrikler kesik zannedip yarm saat gelmesini bekleyen. Beklerken de can sklmasn diye televizyon seyreden kiiye,
覧覧覧覧覧覧覧覧
Ailecek televizyon izlerken st komu k錮k olunu gndermi. ヌocuk, anneme 嚢 teyze, annem dedi ki, bari haberleri a輳nlar da, biz de dinleyelim. Biz de krmadk, a輻k. Ailecek 輟k iyi niyetli olduumuzdan, televizyonlar bozuk sandk. Yksek sesten dolay bize laf soktuklarn anlamamz 輟cuun ikinci geliinden sonra oldu. Bu olay yaayan aileye,
覧覧覧覧覧覧覧覧
Lisedeki Din Kltr ve Ahlak Bilgisi retmenimiz AIDS段n almn yapyor: (A)llaha (ン)syan eden (D)eyyuslarn (S)onu diyen hocaya,birer alk istiyorum:))
覧覧覧覧覧覧覧覧

Ayrca aadakiler de birer tebrik hakediyor:

Ac Kaybmz:
3 ay nce ailemize katlan, "Necmi" ismini verdigimiz kaplumbaamz dn vefat etmi. Aile arasnda sade bir trenle evin arka bah軻sine gmdk. Hayvancaz durduk yerde can verdii i輅n gidip, Necmi馳i aldmz dkkann sahibine sebebinin ne olabileceini sorduumuzda 尿bi onlar k uykusuna yatar cevabn alm bulunmaktayz. Hepimizin ba saolsun. Bu vicdan azabyla ben de 輟k yaamam herhalde.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Annemin Maceralar:
Shrek段n fragmanlarn gsteren bir televizyon kanalnda, el ele
tutumu Shrek ve Fiona馳i gren annem, 腺unlar Sleyman ve Nazmiye Demirel 輅fti mi? diye sordu! Se軻memi gzleri o mesafeden.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Alfabe:
Ben de bu yl okula balayan torunum i輅n kuvvetli bir moral alk istiyorum. Daha ikinci gn: 鐸rrrtmenim, taa evden buraya tel 輅zmeye mi geldik, hep yumarlak m yapcaz, harf felan retmicen mi? deme cesaretini gsterdii i輅n,
覧覧覧覧覧覧覧覧
Annem:
"Bu taraf bitti" diye CD馳i arkasna 軻viren ve sonra da "CD 軋lar 軋lmyor!" diye feryat eden anneme alk az geliyor!
覧覧覧覧覧覧覧覧
Modem:
Yemek masamn stnde duran modeme uzun uzun bakan anneanem "Bu ne?" diye sordu. Ben de kolay anlasn diye "Hani benim bilgisayarm var ya, onunla internete giriyorum. ンte internete girmek i輅n o kutu zorunlu" diye uzun uzun akladm. Anneannem dinledi beni ve "Yani modem bu" dedi ve konu kapandi
覧覧覧覧覧覧覧覧
Yaz Okulu:
Bir alk da annesine yaz okulunu kazand mjdesini veren niversite grencisine gelsin. Bu yaratclga apka karlr.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Beyin G錮:
Tikky olduu her halinden belli olan kzmz Beikta-Taksim
midibsnde yanndak arkadana dert yanmaktadr. 彼ekerim drdnc kez girdim ヨSS馳e, ama yine kazanamadm, gidicem sonunda Amerika馳a o olucak. Byle byle beyin g錮 oluyor iteeaa! Sen git, masraflar ben karlyorum.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Alman Yazar:
Bir alk da lisede edebiyat dersinde okuduu iir bitince snfa dnp "Bu iiri nl Alman yazar Goethe yazmtr" diyen hocaya, "Niye, kat bulamam m?" cevabn veren arkadaa gonderelim.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Dz Mantk:
Eer bir sokakta yryorsanz ve camnda 韮u ev kiralktr yazl bir evin yanndan ge輅p birka adm sonra nne geldiiniz bir baka evin camnda 韮u da yazsn grrseniz, bilin ki Trabzon壇asnz.
覧覧覧覧覧覧覧覧
ンngilizce Yazls:
Bir alk da ンngilizce snavnda "Nice .." eklindeki boluu
"Nice mutlu yllara!" bi輅minde dolduran, dahi mi yoksa aptal m olduunu henz anlayamadmz rencime istiyorum.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Hugo値ar Beledi:
Bir alk da lisede edebiyat kitabndan bir metni tm snfa sesli olarak okurken V. Hugo馳a "Beinci Hugo" diyen arkadamza gelsin.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Ne Zaman?
Kardeim karne almt; fakat bir輟k zayf notu vard. Annem, babamla beni kenara 軻kip uyarlar sralyordu: "Sakn 輟cuun moralini bozmayn, sakn kt bir ey sylemeyin" uyarlar zellikle babama ynelikti: "Hele de sen, sakn 輟cuun gururunu krma". Babam daha fazla dayanamad ve sordu: "Karne i輅n ne zaman zr dileyeceiz?"
覧覧覧覧覧覧覧覧
Havale:
Bankada gienin nnde ilemimin yaplmasn bekliyorum. Yanmdaki giede ilem yaptran yal teyzeye, ilemini yapan kadn soruyor: "Paray kim alacak teyze? Alcsna ne yazalm?" Teyzem cevap veriyor: "Bu parann hayrn grme inallah yazalim" evladm.
覧覧覧覧覧覧覧覧
Lamba:
Dn gece evime giderken yolun tenhalndan olsa gerek krmz kta ge輻im. Ardndan yurdum polisine alk hak ettiricek anons: "Bacm o ge輻iin gece lambas deildi; 軻k saa".
覧覧覧覧覧覧覧覧
Hacim nedir?
ヨretmen bir arkadamdan naklen: 5. Snflarn Fen Bilgisi snavnn 2. sorusu: "Hacim nedir? Bir rnek vererek aklaynz". ヨrencimizden gelen cevap: "Hacdan gelenlere hacim denir. ヨrnek: Naslsn hacim?
Sayfa bana dn Aaa gitmek
Kullanc profilini gr
mitmustafa

Doum tarihi : 22/10/92
Ya : 24
Aracnzn Modeli : Tofa Murat 131 Doan
Kayt tarihi : 12/08/08

MesajKonu: Geri: ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)   2009-07-19, 12:00

sperr
Sayfa bana dn Aaa gitmek
Kullanc profilini gr http://www.facebook.com/mitmustafa
lon

Doum tarihi : 03/04/76
Ya : 40
Aracnzn Modeli : Corolla luna
Kayt tarihi : 30/05/08

MesajKonu: Geri: ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)   2009-07-19, 15:55

Alman Yazar:
Bir alk da lisede edebiyat dersinde okuduu iir bitince snfa dnp "Bu iiri nl Alman yazar Goethe yazmtr" diyen hocaya, "Niye, kat bulamam m?" cevabn veren arkadaa gonderelim.
:komik: :
Sayfa bana dn Aaa gitmek
Kullanc profilini gr
okan4037

Doum tarihi : 17/08/89
Ya : 27
Aracnzn Modeli : Peugeot 307 Gti :)
Kayt tarihi : 03/01/08

MesajKonu: Geri: ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)   2009-07-19, 16:30

bkmadan okuduum ender yazalrdan birisini paylatn i輅n teekkr ederim Smile yalnz;

Ne Zaman?
Kardeim karne almt; fakat bir輟k zayf notu vard. Annem, babamla beni kenara 軻kip uyarlar sralyordu: "Sakn 輟cuun moralini bozmayn, sakn kt bir ey sylemeyin" uyarlar zellikle babama ynelikti: "Hele de sen, sakn 輟cuun gururunu krma".
Babam daha fazla dayanamad ve sordu: "Karne i輅n ne zaman zr dileyeceiz?"

buray 銹zemedim Smile
Sayfa bana dn Aaa gitmek
Kullanc profilini gr
ozzz2110

Doum tarihi : 21/10/85
Ya : 31
Aracnzn Modeli : r9 gte 1992
Kayt tarihi : 15/05/08

MesajKonu: Geri: ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)   2009-07-19, 21:22

okan4037 demi ki:

Ne Zaman?
Kardeim karne almt; fakat bir輟k zayf notu vard. Annem, babamla beni kenara 軻kip uyarlar sralyordu: "Sakn 輟cuun moralini bozmayn, sakn kt bir ey sylemeyin" uyarlar zellikle babama ynelikti: "Hele de sen, sakn 輟cuun gururunu krma".

buray 銹zemedim Smile

babann cevap sper yalnz Very Happy
Sayfa bana dn Aaa gitmek
Kullanc profilini gr
mitmustafa

Doum tarihi : 22/10/92
Ya : 24
Aracnzn Modeli : Tofa Murat 131 Doan
Kayt tarihi : 12/08/08

MesajKonu: Geri: ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)   2009-07-19, 21:38

ozzz2110 demi ki:
okan4037 demi ki:

Ne Zaman?

buray 銹zemedim Smile

babann cevap sper yalnz Very Happy

hakikaten sper Very Happy
Sayfa bana dn Aaa gitmek
Kullanc profilini gr http://www.facebook.com/mitmustafa
AdnanSim

Doum tarihi : 22/09/94
Ya : 22
Aracnzn Modeli : 1991 Renault 11 GTS C.P
Kayt tarihi : 08/05/09

MesajKonu: Geri: ALKI゙LAR ヌILGIN TワRKLERE:)   2009-07-20, 08:27