RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gösterge yardım

4 posters
YazarMesaj
madmax33

madmax33

Doğum tarihi : 05/11/83
Aracınızın Modeli : spring

gösterge yardım Empty
MesajKonu: gösterge yardım   gösterge yardım Empty2009-09-14, 16:46

arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..daha önce açıklamışsınız gösterge canlandırmayı ama orada 3w 5w gibi ampül adları geçiyor.bunlar nasıldır nerden alınır açıklarsanız daha iyi olur ve varsa resim eklerseniz sevinirim..birde benim saatin ışığı yanmıyordı söktüm ampül patlamış..bunu nerden temin edebilirim..saygılar..
XDiscovery

XDiscovery

Doğum tarihi : 08/12/75
Aracınızın Modeli : 1994-Rainbow

gösterge yardım Empty
MesajKonu: Geri: gösterge yardım   gösterge yardım Empty2009-09-14, 17:39

Oto elektrikcilerde olur.Büyük mağazalarda felanda oluyor.Praktiker,Bauhaus gibi.....ama elektrikcilerde ucuz olur.
Misafir
Misafir

gösterge yardım Empty
MesajKonu: Geri: gösterge yardım   gösterge yardım Empty2009-09-18, 20:12

sanayiye gidince elektrikçiler göstergeyi söker ve içindeki bütün küçük ampulleri oto elektrikçilerinden yenileyebilirsin tanesi 50 kuruş olsa ampullerin ama usta işçilik içinkaç tl alır bilemem
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

gösterge yardım Empty
MesajKonu: Geri: gösterge yardım   gösterge yardım Empty2009-09-18, 20:44

bak abi,sana bi tavsiye,sakın ibreleri ,kağıtları söktürüp altını temizletme,sonra çok uğraşırsın,buraya yakında değilsin,sadece ampul değiş,kulak temileeme çubuğuylada içten ufaktan sildir
mudanya_16

Doğum tarihi : 21/04/90
Aracınızın Modeli : 1988 broadway gte

gösterge yardım Empty
MesajKonu: Geri: gösterge yardım   gösterge yardım Empty2009-10-23, 13:03

selam beyler benim sorunum km göstergesi çalışmıyor nerde nasıl onara biliriz ve ne kadar tutar gunluk göstergesi çalısıyor ana gösterge 115 binde kalmış yerdım edersenir sevinirim

gösterge yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-