RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

lpg/benzin geçiş anahtarı

+17
salla2000
burcinhan
mustaf67
mermer_baker
turanefe
Evliya Çelebi
xmen1979
samsunlu R-9
dolap
beyazıt
izmlocal
haydarguducu
93 spring
barut
mustafa teker
karadeniz
metin_mimoza
21 posters
YazarMesaj
metin_mimoza

metin_mimoza

lpg/benzin geçiş anahtarı Empty
MesajKonu: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-17, 19:28

arkadaşlar bişi soracam sizin lpg anahtarı arabayı çalıştırmadan önce kontağı açınca bi kaç saniye sonra gazı kesip kapanıyormu?
benimki kapanmadığı gibi ışıkları yanıyo çıt çıt çıt ses çıkarıyor. sizce nedendir?daha yeni değiştirdim sistemi muayenede.5 ay önce.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-17, 19:38

şasesi zayıf... Wink
http://www.ladatr.com
metin_mimoza

metin_mimoza

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-17, 19:49

nasıl güçlendirebiliriz peki.fikrin varmı karadeniz?

En son metin_mimoza tarafından 2010-01-17, 22:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-17, 20:07

anahtara gelen şase kablosuna paralel 1 kablo daha çekip direk akünün - kutubuna götürürsen şase almamayı önlemiş olursun, ama aynı mantık ile elektriği de zayıf alıyor olabilir, onu da güçlendirmek isteyebilir ama önce şase... Wink
mustafa teker

mustafa teker

Doğum tarihi : 30/03/91
Aracınızın Modeli : 1997

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-19, 19:02

abiler benimde orda bi sorun var heralde mesela arabayı benzine almak istiorum düğmeyi ortaya getiriorum ama gaz bi türlü kesilmio ortada yani sabaha kadar çalıştırsam normal çalışıo sizce neden olabilir anlayamadımm
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-19, 19:04

arabayı benzine almak istediğinde direk geçebilirsin kardeş

lpg ye geçerken 0da gaz vererek karbüratördeki benzini bitirip lpg ye geçmek en güzeli
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-19, 20:25

mustafa teker demiş ki:
abiler benimde orda bi sorun var heralde mesela arabayı benzine almak istiorum düğmeyi ortaya getiriorum ama gaz bi türlü kesilmio ortada yani sabaha kadar çalıştırsam normal çalışıo sizce neden olabilir anlayamadımm
arabanda benzin yok abi
haydarguducu

haydarguducu

Doğum tarihi : 10/04/73
Aracınızın Modeli : 1992 broadwey gte

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-20, 05:36

93 spring demiş ki:
mustafa teker demiş ki:
arabanda benzin yok abi

Abi bence gaz kesici çalışmıyor. Ortada gaz kesilsede benzin gelmese o zaman benzin yok diyebiliriz.
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-20, 06:26

benzin yoksa gazı kesmiyor abi,gaza devam ediyor
izmlocal

izmlocal

Doğum tarihi : 03/12/86
Aracınızın Modeli : 1986 R9

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-28, 15:22

benzin olmasada gazı kesmesi lazım sanırım
beyazıt

beyazıt

Doğum tarihi : 16/11/89
Aracınızın Modeli : 1998 model megane 2.0

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-28, 17:21

O tuşu ortaya getirdiğinde 1-2 saniye içinde araç stop etmeli etmiyosa gazı kesmiyodur benzinin olsa da olmasada kesmeli gazı diye biliyorum ben.
dolap

dolap

Doğum tarihi : 20/06/81
Aracınızın Modeli : 1991 flas 1.7

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-28, 23:00

Buna benzer bi olay benimde başıma geldi anlattıklarına göre ateşleme kablosunda aşınma var lpg anahtarındaki sinyal kablosu direk yüksek voltaj aldığı için kendi içinde atlama yaparak sesi oluşturur öncelikle ateşleme beyninden kabloyu değiştir düzelmezse kompile anahtarı değiştir bu anladtıklarım benim yorumlarım tanıdığın iyi bir usta varsa öncelikle ona göster.
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-10-29, 07:29

dolap demiş ki:
Buna benzer bi olay benimde başıma geldi anlattıklarına göre ateşleme kablosunda aşınma var lpg anahtarındaki sinyal kablosu direk yüksek voltaj aldığı için kendi içinde atlama yaparak sesi oluşturur öncelikle ateşleme beyninden kabloyu değiştir düzelmezse kompile anahtarı değiştir bu anladtıklarım benim yorumlarım tanıdığın iyi bir usta varsa öncelikle ona göster.

bu teşhis doğru olabilir , geçen kış anahtar sözünü ettiğiniz çıtırtıyı yaptığında motor zaten ateşleyemiyordu . Bobin kablosu + buji kabloları + karşılıkları + bujiler sorunsuz olmalı ki dert çıkartmasın.
mustafa teker

mustafa teker

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-11-01, 11:08

sanırım anahtar bozuk gazda sürekli çalışıo hatta ben onu ortaya alıp çarşıya bile gittim normal gidio araba yani Smile
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-11-01, 12:26

ben tahmini bişey yazmam,araçta benzin yoksa gazı kesmez,ortadada olsa devam eder,ama benzin varsa gazı keser
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2009-11-01, 15:42

93 spring demiş ki:
ben tahmini bişey yazmam,araçta benzin yoksa gazı kesmez,ortadada olsa devam eder,ama benzin varsa gazı keser

selim abi ben başka 1 kaç araçta gördüm, anahtarı ortaya alınca kesiyodu gazı da benzini de, acaba bu durum da markalara göre değişiyor olabilir mi... Question
xmen1979

xmen1979

Doğum tarihi : 01/01/79
Aracınızın Modeli : Honda Civic

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-01-17, 18:45

metin_mimoza demiş ki:
arkadaşlar bişi soracam sizin lpg anahtarı arabayı çalıştırmadan önce kontağı açınca bi kaç saniye sonra gazı kesip kapanıyormu?
benimki kapanmadığı gibi ışıkları yanıyo çıt çıt çıt ses çıkarıyor. sizce nedendir?daha yeni değiştirdim sistemi muayenede.5 ay önce.

arkadaşım, muhtemelen sorunun lpg sigortasından kaynaklanıyordur. ( bugun yeni lpg sistemi taktırdım orda konusu geçmişti )
metin_mimoza

metin_mimoza

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-01-17, 22:38

xmen1979 demiş ki:
metin_mimoza demiş ki:

arkadaşım, muhtemelen sorunun lpg sigortasından kaynaklanıyordur. ( bugun yeni lpg sistemi taktırdım orda konusu geçmişti )

kardeş sigortadan değilmiş.şase ile ilgili bi roun varmış.ustam şaseyisitribitöre giden kablodan değilde başka bi yerden aldı.birde anahtari değiştirdi.düzeldi.şimdi sorun yok.
mustafa teker

mustafa teker

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 11:22

bi gün arabanın depoya yüklü bi benzin alırsam bide o zaman deneyim ya sizin dediğiniz gibi benzin yok kesmio lpg yi yada o anahtar bozuk deneyelim bi bakalım
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 11:36

kesmez Very Happy
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 11:40

Benim eski R12 de (benzini bırak deposu bile yoktu Very Happy) ortaya alınca stop ediyordu anında. (fema marka sistem)
Şimdiki itbalığında ortaya alınca devam ediyor bir süre sonra araba gaza bassamda yavaşlamaya başlıyor ve benzine alıyorum, benzinden gaza geçerken de aynı. (BRC sistem lovato regülatör)
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 12:31

efecelebi demiş ki:
Benim eski R12 de (benzini bırak deposu bile yoktu Very Happy) ortaya alınca stop ediyordu anında. (fema marka sistem)
Şimdiki itbalığında ortaya alınca devam ediyor bir süre sonra araba gaza bassamda yavaşlamaya başlıyor ve benzine alıyorum, benzinden gaza geçerken de aynı. (BRC sistem lovato regülatör)

abi bazı sistemler ortaya alsan da yakıtı hemen kesmiyor...
turanefe

turanefe

Doğum tarihi : 05/12/75
Aracınızın Modeli : Honda Civic 14 is AC 90 PS

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 12:41

93 spring demiş ki:
mustafa teker demiş ki:
arabanda benzin yok abi
lpg/benzin geçiş anahtarı 366156
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 12:57

turanefe demiş ki:
93 spring demiş ki:
mustafa teker demiş ki:
arabanda benzin yok abi
Very Happy lpg/benzin geçiş anahtarı 57527 öyle ama
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 13:17

turanefe demiş ki:
93 spring demiş ki:
mustafa teker demiş ki:
arabanda benzin yok abi

lpg/benzin geçiş anahtarı 366156 lpg/benzin geçiş anahtarı 366156 lpg/benzin geçiş anahtarı 366156
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
barut

barut

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-02-02, 13:55

karadeniz demiş ki:
efecelebi demiş ki:

abi bazı sistemler ortaya alsan da yakıtı hemen kesmiyor...

o sistem bendeki ALDESA benzinden gaza geçmek için epey uğraşıyorum Very Happy ama gaza geçerken mutlaka stop ediyo o delirtiyo sadece Very Happy
mermer_baker

mermer_baker

Doğum tarihi : 01/01/87
Aracınızın Modeli : Broadway 97

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-11-30, 13:51

Eski bir sorun, ama farklı bir şekilde nüksetti ondan danışmaktayım sizlere...

Araç muayenesinde kaçak yapıyor diye anahtarını değiştir demişti gaz sızdırmazlıkçı abiler...

aha bu

lpg/benzin geçiş anahtarı Fotoraf0215

neyse, gittim, verdiler aşağıdakini.... ama gaz göstergesi doluluk miktarını ışıklı olarak göstermiyordu.
sordum hacı neden... dediler şamandıran eski, onu da değiştirmen lazım göstermesi için... neyse ben ztn km göstergesinden hesap yaptığım için umursamıyordum....

6 ay geçti ben yine aldesa yazanı taktım kullanmaya başladım... kontağı açınca pıt pıt yada çat çat tarzı sesler geliyordu.... tehlike işareti dedikleri bu olsa gerek... neyse bugün eskisini (hedef marka olanı) taktırdım... ama adam dediki bu aldesa'dan eski... n'oluyoz ya?

lpg/benzin geçiş anahtarı Fotoraf0214
mustaf67

mustaf67

Doğum tarihi : 01/01/76
Aracınızın Modeli : 1988 R11 GTS

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-11-30, 14:38

Anahtar nasıl ne kaçağı yapıyormuş anlamadım? Elektrik kaçağı ise zaten çalışmaz, gaz desen anahtarda gazın işi yok scratch
Çalışıyorsa eskisini tak kullan bence, bu anahtarın aynısı bende vardı bozulunca başka bi tane taktım (emmegas) çalıştı ama seviye ledleri göstermiyordu, gazcıda çıkmalar vardı bozulanın aynısı aldım taktım çalışıyor.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2010-11-30, 15:09

bu anahtarların bazılarında o ışıkların kalibrasyonunu yapabiliyosunuz, 1 araştırmak lazım...marka değiştiği durumda da mümkün değil ışıkların ayarı eskisini tutmuyor...
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 05:08

Dün akşam farkettiğim bir durum;

Normalde LPG'den benzine yada tam tersi durumlarda bir süre anahtarı orta konuma alıp gazı yada benzini bitidikten sonra diğerine geçiyordum. Dün akşam arabayı benzine aldım, bir süre gittikten sonra araba gaz yemedi (daha önce bu sorundan bahsetmiştim) ben tekrar gaza aldım. Buraya kadar herşey normal. Normal derken klasik dediğim sorun devam ediyor manasında.

Daha sonra birkaç defa daha benzine almak için anahtarı ortaya aldım ama bitmesi gereken gaz bitmedi. Şimdi sizce sorun nerede ?
http://www.motur.org
barut

barut

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 06:57

kesicide abi
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 09:38

Tamam abi bugün değiştireyim kesiciyi.
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 09:44

burçinhan arızalı olmayadabilir vidalandığı yerden iyi şase almadığı zamanda saçma sapan davranıyor nu kesiciler belki altındaki metali temizleyip sıksan bile normale gönüyor bazen onun için ben temzlik yaparken genel de arabaya falan kesicelierin altlarına arada bi wd40 sıkıyorum pas yapıpı şase alması engellenmesin diye ama kafaya sıkma altına Wink
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 09:58

Halil abi o dediğini yaptım, yemedi.
salla2000

salla2000

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 10:01

o zaman sizlere ömür desene Wink Very Happy
ahmetcan466

ahmetcan466

Doğum tarihi : 03/11/80
Aracınızın Modeli : 93 RAINBOW I.R.D. idi :(

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 10:46

Benim anahtarda değişik bi özellik var lpg de araç çalışırken ortaya aldığımda benzin kesicisi açılıyor karbüratöre benzin gelene kadar araç lpg ile çalışmaya devam ediyor zaten karbüratöre benzin gelince motor sersem çalışmaya başlıyor sonra benzin konumuna getiriyorum hop aynen devam... Benzinden lpg ye geçerken ortaya alıyorum bütün kesiciler kapanıyor karbüratördeki benzini bitirince lpg ye çeviriyorum aynen devam...
yolda giderken lpg den benzine geçiş sarsıntısız yığılmadan teklemeden oluyor süper bişey..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 10:56

ahmetcan466 demiş ki:
Benim anahtarda değişik bi özellik var lpg de araç çalışırken ortaya aldığımda benzin kesicisi açılıyor karbüratöre benzin gelene kadar araç lpg ile çalışmaya devam ediyor zaten karbüratöre benzin gelince motor sersem çalışmaya başlıyor sonra benzin konumuna getiriyorum hop aynen devam... Benzinden lpg ye geçerken ortaya alıyorum bütün kesiciler kapanıyor karbüratördeki benzini bitirince lpg ye çeviriyorum aynen devam...
yolda giderken lpg den benzine geçiş sarsıntısız yığılmadan teklemeden oluyor süper bişey..

benimkide yanı öle
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 10:57

aynı öyle
Very Happy
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 11:02

polenxx46 demiş ki:
aynı öyle
Very Happy

Bi sürü lpg li arabaya bindim benimki gibi olan hiç görmedim hatta yeni aldığımda anahtarın bozuk olduğunu düşünmüştüm ama değilmiş...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 11:06

markası neydi seninkinin confused
ahmetcan466

ahmetcan466

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 11:11

polenxx46 demiş ki:
markası neydi seninkinin confused

LOV-TEC
salla2000

salla2000

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-03-19, 15:13

bendekide aynı
benzin- geçiş-gaz 3 kademeli sallama bizdekide aynı Very Happy Very Happy Very Happy
CyBeR_WoLF

Doğum tarihi : 01/01/83
Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-04-06, 22:00

Benim araçta bazen kontağı açtığım zaman seçici anahtardaki gaz konumunu gösteren yeşil led yanmıyor ve elektrovalfi açmıyor. 3-5 kere bazen daha fazla kontağı sürekli açıp kapatınca gaz konumunu gösteren yeşil led yanıyor ve elektrovalfi açıyor. seçici anahtar markası mimgas sizce sorun nedir?
ALİMETE

Doğum tarihi : 01/01/80
Aracınızın Modeli : BROADWAY-1994

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-04-06, 23:26

ahmetcan466 demiş ki:
Benim ki BRC aynı özellik mevcut.
mustaf67

mustaf67

Doğum tarihi : 01/01/76
Aracınızın Modeli : 1988 R11 GTS

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-04-07, 06:18

CyBeR_WoLF demiş ki:
Benim araçta bazen kontağı açtığım zaman seçici anahtardaki gaz konumunu gösteren yeşil led yanmıyor ve elektrovalfi açmıyor. 3-5 kere bazen daha fazla kontağı sürekli açıp kapatınca gaz konumunu gösteren yeşil led yanıyor ve elektrovalfi açıyor. seçici anahtar markası mimgas sizce sorun nedir?
LPG sistemi ile alakalı elektrik bağlantılarını kontrol edin, özellikle şase ve sigorta bağlantılarının sağlam olduğundan emin olun.
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2011-04-07, 06:35

CyBeR_WoLF demiş ki:

Bende de birkaç defa oldu sonra kendi kendine düzeldi, ben soğuklara yormuştum Smile
aycetin

Doğum tarihi : 10/12/86
Aracınızın Modeli : broadway

MesajKonu: Geri: lpg/benzin geçiş anahtarı   lpg/benzin geçiş anahtarı Empty2012-04-21, 19:38

arkadaslar ben lpgyi yeni taktırdım markası vent gas.. sizlere bi sorum olacak aracı lpg de stop ettikten sonra ertesi gün direk benzine alsam çalışır mı ?

lpg/benzin geçiş anahtarı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-