RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bayanı tebrik etmek lazım (: (:

+10
alles112
mitmustafa
r9_dynamique
VetApex!
barut
karadeniz
93 spring
onurfairway
Evliya Çelebi
beyazıt
14 posters
YazarMesaj
beyazıt

beyazıt

Doğum tarihi : 16/11/89
Aracınızın Modeli : 1998 model megane 2.0

Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty
MesajKonu: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 10:35

Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 10:46

Araba devirmek bu kadar kolaymı ya, gerçekten kadını tebrik etmek lazım hakikaten herkes bu kadar alanda devirmeyi başaramaz, cheers
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 11:18

Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 444879 Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 575679 Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 57527
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 12:43

bizde zevk için araba yatırırdık ama bukadar kolay beceremedik yaw Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 444879 tebrikler
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 14:27

kaç kere izledim bilmiorum, ama bütün parametreler zaten kadının aleyhinde... Very Happy
http://www.ladatr.com
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 14:29

yıllar önce izlemiştim bu videoyu nasıl becerebildiği hakkında halen yorum yapamıyorum Smile

istesem bile bunu yapabileceğim konusunda endişeliyim Very Happy Very Happy Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 15:35

trafikde dolaşmaları bile risk, annem gibi önüne çocuk çıkınca direksiyonu bırakırlar bunlar !
http://www.nettekalite.com
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 16:51

hadi senin annen direksiyonda panik yapıyo diyelim, benimki önümüze köpek fırlayıp fren yaptığımda 2 elini öyle 1 salladı ki yanımda 100 le giderken suratıma çarpıyodu... Very Happy Very Happy
r9_dynamique

r9_dynamique

Doğum tarihi : 30/10/89
Aracınızın Modeli : 86' L423GTL

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-28, 17:04

trafikte iki tehlikeli sürücü tipi var... Biri kısmen bayan sürücüler (ayıp olmasın şimdi) biri de telefonla konuşan sürücüler... Abi ben ikisini birarada gördüm Allah düşmanıma vermesin diyorum... Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-30, 08:06

salaklar dicem kimse alınmasın ama öyle,sol eli direksiyonda,sağ elini sol kolunun altından sol kulağına koyupta telefonla konuşanlara çok kızıyorum,telefon sağ elindeyse sağ kulağına koy karrrrrdeşim
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-30, 11:13

süper valla kaç saattir gülüyorum lol!

o yerden üç araba geçer be :d
https://www.facebook.com/mitmustafa
beyazıt

beyazıt

Doğum tarihi : 16/11/89
Aracınızın Modeli : 1998 model megane 2.0

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-10-30, 14:40

kadınları anlamak hakkaten zor acaba nasıl girmeyi planladıda devirdi aracı Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 57527
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-01, 08:04

bu abla kesin citroenlede aynısını yapıp bütün ezberleri bozar
alles112

alles112

Doğum tarihi : 14/02/83
Aracınızın Modeli : 1999 rn

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-05, 17:16

Oraya kadar gelebilmiş. Ama son noktayı ters koydu.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-05, 17:39

yalnız skoda'da da amma ön takım bağlantıları varmı, normalde sol ön tekeri direğe vurduğunda tekerin direkte kalıp arabanın devam etmesi lazımdı... Very Happy ne rot gitti ne salıncak... Exclamation
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 07:36

Eşim, önceleri bana çok kızardı bayan sürücler için söylediklerime. Kendisi motosiklet kullanmaya başladıktan sonra her akşam evde ''ben bu kadınların....'' diye başlayan cümlelerle konuşur olduk. Very Happy
http://www.motur.org
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 09:31

burcinhan demiş ki:
Eşim, önceleri bana çok kızardı bayan sürücler için söylediklerime. Kendisi motosiklet kullanmaya başladıktan sonra her akşam evde ''ben bu kadınların....'' diye başlayan cümlelerle konuşur olduk. Very Happy

Kadınlara sınırsız kentkart(akbilde olur) vereceksin şehir trafiğine sokmayacaksın. Smile
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 09:36

burcinhan demiş ki:

Aynen benim eşimde trafikte çoğu kez benden önce kızar hemcinslerine.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 09:39

burcinhan demiş ki:
aynen bizdede,2 araba öndeki araç aptallık yapıyo,bu ne yav diyorum bizimkiler hep bir ağızdan kadın şöfördür diyoruz Very Happy ve haklı çıkıyoruz,
bayrampaşa ceza evi yokuşunda trafik ful sıkışık,en öndeki araca yaya olarak gittim ne göreyim,ablam direksiyonda ağlıyor,yüksek topukluları çıkarmış teki frenin orada teki koltuğun altında,kendide bağdaş kurmuş,ağlıyor.geç kenara dedim boynuma atladı,neyse aracı kenara aldım,şu ruhsata bakabilirmiyim dedim,ruhsata elkoydum,anahtarlara el koydum,baban akşam minibüs duraandan anahtarı ruhsatı alsın dedim,akşam beybaba geldi,foterli,2 tane çaksaydınya demezmi,ah be amca o ablaya vurulurmu dedim güldü gitti
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 17:44

önümüzdeki araba şehir içinde 50 km hız sınırını canı pahasına koruyarak yeşil ışığı kaçırıyorsa bilinki o bir bayan sofördür Wink
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 19:10

VetApex! demiş ki:
önümüzdeki araba şehir içinde 50 km hız sınırını canı pahasına koruyarak yeşil ışığı kaçırıyorsa bilinki o bir bayan sofördür Wink

haaa bak şimdi, türkiyedeki trafik kazalarının en az %50 si bu tip durumlarda acele etmekten oluyor anıl...ben de hızlanırım yeşili yakalamak için ama tam o anda sarıya dönerse ve duracak 1 hızda da değilsem ne tezek yicem öyle 1 durumda... Question Wink
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 20:23

Genelde kızılır edilir ama bir gerçek var ki bayan şöförlerin çok az kısmı düzgün araç kullanabiliyor acemilik dönemleri erkeklere göre çok daha uzun sürüyor. Ayrımcı filan da değilim hani bizzat araba kullanmayı valideden öğrenmiş sayılı kişilerdendim Laughing Sağolsun kendisi yol verilmez alınır modunda yer yer seri kullanmanın sınırılarını zorlayan biriydi de ehliyeti aldığımdan beri kurtardım bizim garibanı artık daha sakin modda takılıyoruz Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 120224 Uzun lafın kısası koltuk en dik pozisyonda, direksiyona yapışmış bayan şöför tipi de en tehlikelilerdendir Smile
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 20:33

abi walla içinde en şanslı olan benim. annem arabanın a sından anlamaz. bir tek arabaya devir verdiğimde bağırtma arabayı kırılacak sonra diyor. Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 916329 Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 575679 Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 120224
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 21:01

bariz yeşildi be deniz Very Happy zaten sayı sayıyo, baktın yetişemicen ozamanda vitesden sallarsın diimi?

karadeniz demiş ki:
VetApex! demiş ki:

haaa bak şimdi, türkiyedeki trafik kazalarının en az %50 si bu tip durumlarda acele etmekten oluyor anıl...ben de hızlanırım yeşili yakalamak için ama tam o anda sarıya dönerse ve duracak 1 hızda da değilsem ne tezek yicem öyle 1 durumda... Question Wink
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 21:39

VetApex! demiş ki:
bariz yeşildi be deniz Very Happy zaten sayı sayıyo, baktın yetişemicen ozamanda vitesden sallarsın diimi?

karadeniz demiş ki:
VetApex! demiş ki:

ha o zaman başka... Smile ama bizim burda 90 km sınırlı otoyoldaki ışık bırak sayı saymayı yeşili bile yakıp söndürmeden çat diye sarıya iniyor... Rolling Eyes zaten heryer ehliyetsiz motorlu/traktörlü dolu, korkuyom valla artık ya...
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-06, 21:39

1 de kayseride sarıda da geçince flaş patlıyomuş arkandan, onun da etkisi olabilir... Very Happy
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 08:06

karadeniz demiş ki:
1 de kayseride sarıda da geçince flaş patlıyomuş arkandan, onun da etkisi olabilir... Very Happy

yayayı bile çekiyo şerefsiz Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 93152
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 08:11

VetApex! demiş ki:
karadeniz demiş ki:

yayayı bile çekiyo şerefsiz Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 93152
sende plakayı ört abi Very Happy eminönünde bi turiz bide ben yaya olarak yakaladı bizi kırmızıda dana gibi koşarken,kimlik falan istediler,ben dana gibi koşmaya devam ettim Very Happy
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 08:51

Bizimkiside arabayıda motoruda allah ne verdiyse kullanıyor Smile

[img]Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 16663944[/img]
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 11:08

ne mutlu sana burçin abi,ben öğrettiğim halde 16 metrelik uçurumdan uçtuk,220 sps mercedesle
burcinhan

burcinhan

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 11:26

93 spring demiş ki:
ne mutlu sana burçin abi,ben öğrettiğim halde 16 metrelik uçurumdan uçtuk,220 sps mercedesle

Size bir şey oldu mu ?
mitmustafa

mitmustafa

Doğum tarihi : 22/10/92
Aracınızın Modeli : Tofaş Murat 131 Doğan

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 18:25

bu bayan şoferden en çok çeken babamdır herhalde Very Happy

bundan 4 sene önce zonguldaktayken babam işte polis arabasını kullanyor(2002 model ford taransit) babam beldede çalışıyor merkeze suçlu götürmeye gidiyorlar.havada yağmurluymuş sol şeritte 100 km hızla gidiyor önde pikap var bayan şoför kullanıyormuş sağ şeritten gelen bir minibüs pikapa su sıçratıyor ve kadın korkmuş herhalde sol şeritte freni köklüyor ve babam ne yaptıysa kurtaramıyor ve çarpıyor.bbam ın kullandığı ekip arabası ön tarafı haşat oluyor tam 4500 lira hasar vardı ama pikapda sadece çizikler varmış Very Happy neyse hasarı kadının kaskosu ödemiş ama babam az mı çekti git oraya ifade ver git buraya ifade ver sonuçta devletin arabası
https://www.facebook.com/mitmustafa
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 18:38

burcin abi cidden şanslısın sen bu konuda... Wink eşi ile herkes bu kadar uyuşsa dünya daha süper 1 yer olurdu... Rolling Eyes

selim abi arabaya 1 şey oldu mu peki... Question Smile

(şaka yapıyorum tabiki de, çok çok geçmiş olsun abi.. )
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 21:03

burcinhan demiş ki:
93 spring demiş ki:

Size bir şey oldu mu ?
abi,kızım tam 39 günlüktü arka koltukta uyuyodu,araç 2 ön teker üstüne indi arkada düşünce,şase yamuldu,öylece 2 telliye hurdacılara çalışır vaziyette götürüp perte ayırdım,araç 3 tekerde gitti 20 km yolu ve mercedes,hiç birimize bişey olmadı,sadece aracın tavanı çıktı,2ön 2 arka çamurluk yerinden oynadı,benzin deposu ve akü fırladı,onları taktım 20 dakkamı aldı,bastım çalıştı ve hurdaya sattım
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 21:09

vay be abi... Exclamation
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bayanı tebrik etmek lazım (: (:   Bayanı tebrik etmek lazım (: (: Empty2009-11-07, 21:24

eşim 17 yıl oldu daha aracın ön kotuğuna oturmuyo Bayanı tebrik etmek lazım (: (: 57527

Bayanı tebrik etmek lazım (: (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-