RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

taşındı : conta yakmış, beyaz duman geliyo - teknik bilgi bölümü

YazarMesaj
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

taşındı : conta yakmış, beyaz duman geliyo - teknik bilgi bölümü Empty
MesajKonu: taşındı : conta yakmış, beyaz duman geliyo - teknik bilgi bölümü   taşındı : conta yakmış, beyaz duman geliyo - teknik bilgi bölümü Empty2009-11-12, 07:38

Alıntı :
arkadaslar bende daha yenı 98 rni aldım aracımdan memnunum...aldıgım kısı daha once contasını yakmıs yaptırmıs ama olmamıs bende alırken parasını dustum...tanıdık bı ustaya yaptırdım ama bır hafta bındım sımdı tekrar ıcerıye su sesı veriyor ve egzozdan beyaz duman atıyor sızce bu motor rekteve(motor kıtı degısımı) mı ıstıyor? yok sa contası mı? olmamıs?? bu konuda yardımlarınızı beklıyorum
bırde sunu sormak ıstıyorum aracıma lpg taktırayım mı? yoksa benzındemı kullanayım (lpg ile şehir içi sehir dısı ne kadar yakıyor? benzın ıle sehir içi sehir disi ne kadar yakıyor ) kullanan ve test eden arkadaslardan cevap beklıyorum....
http://www.nettekalite.com

taşındı : conta yakmış, beyaz duman geliyo - teknik bilgi bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» conta+sanzuman+elektrik sorunu
» conta yakmak ne demektir ?