RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,

+9
burcinhan
AdnanSim
olvne
ozzz2110
93 spring
onurfairway
samsunlu R-9
ARMADA_FB
rdmaksl
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-08, 18:35

Erdem ,gelemedimya, benimki (siyah montlu olan) çok kızmadı dimi ? Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-08, 19:01

burcinhan demiş ki:
efecelebi demiş ki:
onurfairway demiş ki:
burcinhan demiş ki:
Dokurcun-Akyazı arası'nı motosikletle birkaç kez gittim. Gerçekten görülesi yerler.

maşallah abi görmediğin yer kalmamış ben daha istanbulda çoğu yeri bilmiyorum valla Laughing Laughing

Burcinhan abinin yanında yol ve mekan konusunda tereddütlü konuşmamak lazım, Evliya Çelebi gibi adam MAŞAALLAH

Estağfurullah arkadaşlar Embarassed

Dokurcun için Turkish Dolomiti derler. Dolomiti neresi derseniz bütün motorcuların mabedidir.

Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 1_z

Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Guzzistelvio12004vntx01

Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 0009

var ya, beni salcaklar 1 tır ile şu ülkenin yollarına, ölene kadar heryere giderim... Very Happy
http://www.ladatr.com
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-08, 19:04

samsunlu R-9 demiş ki:
Erdem ,gelemedimya, benimki (siyah montlu olan) çok kızmadı dimi ? Very Happy
o kadar şaşırtmaca verdim, araya kaynasın diye yine yakalandık bak,o kendini biliyor
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 57527
modi demiş ki:
bidakka bi dakka Exclamation

erdem abi sen sarışın bir çiçekle dedin ama resimde 2 kişi vardı Question

kimle kaçamak yaptınız oralarda söyle bakiim ,, Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 45573

En son rdmaksl tarafından 2010-03-08, 19:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-08, 19:06

karadeniz demiş ki:

var ya, beni salcaklar 1 tır ile şu ülkenin yollarına, ölene kadar heryere giderim... Very Happy

1 tır para ile ,olcaktı o Wink
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-08, 19:15

erdem sarı çiçek seninse,siyahlı mıstanınsa ee Very Happy
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-10, 12:45

93 spring demiş ki:
erdem sarı çiçek seninse,siyahlı mıstanınsa ee Very Happy
demekki boş bir kontenjan daha var abi Very Happy
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 13:26

varmı sobada demleme çay içen?hava çok çok güzeldi,azıcık toz ve duman arasında açık hava sobasında çay içmekte değişik bir deneyim oldu, Very Happy
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 I692825_goruntu001
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 I692826_goruntu002
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 I692827_goruntu030
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 I692828_goruntu003
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 I692829_goruntu026
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 13:29

ben halen yapıyorum o çay keyfini Erdem Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 13:32

vayyyyy bee,o çaya deli olurum,bi demliğe bi şanzıman indiririm Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 916329
barut

barut

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 13:34

abi o demliğin içine birazda rendelenmiş bergamutdan atıyorum offfff ki offfffffffff Smile
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 13:41

bi dalda atsan olur
barut

barut

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 13:44

abi dalı budağı ile uğraşmıyom ben direk kendisi Smile
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 13:51

sobanın az ilerisindeki tezgahta ne satıldığını bir söylesem bu pazar Selim abi kesin gelir Boluya, aaaaalaaaaaa baaaaaa ..........kkkkkk(nokta doldurmaca) Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156 ama dönüşyolu trafik nedeni ile 3 saate yakın sürdüğü için cesaret edemiyorum almaya,orada hazır sobada önce pişireceğiz,üstüne hafif bergamutlu çay off off Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 14:03

alabalıkmıııııııııııı Sad
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 14:08

93 spring demiş ki:
alabalıkmıııııııııııı Sad
hemde en alasından,bir kaç hafta geçsin Abant az ısınsın kurusun bir program yapacağız, alalıbalıklı vede mangallı,arabaya teşkilatı kurdum bile Very Happy
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 I693169_goruntu011
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 I693170_goruntu012
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 18:06

ooooo millet pikniğe gidiyor valla oh oh maşallah nazar değmesin Very Happy
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-23, 18:22

3. resimde bizim star çok pis bakıyor woltlara Very Happy
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 09:56

modi demiş ki:
ooooo millet pikniğe gidiyor valla oh oh maşallah nazar değmesin Very Happy
Adil tüm hazırlıklar tamam,buz kutusu,gazete kağıdı,kömüre zaten gerek yok her yer kozalak ve kuru çam dalı dolu,mangal yerleri orada hazır,düzcenin etide nefis olur,alternatif olarak alabalık çiftlikleri var,mudurnu zaten tavuk konusunda meşhur,hatta Mustafa ben orada keklik vuracağım hiç bir şeye gerek yok diyor ama bilemiyorum,geriye bir tek abanta çıkıp ateşi yakmak kalıyor, Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 09:58

la mıstaanın dediği kekliği sen bilmiyon erdem Very Happy
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 11:56

93 spring demiş ki:

Very Happy
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 18:20

samsunlu R-9 demiş ki:
93 spring demiş ki:

Very Happy
bu gülümsemenin altında çok şey var gibi Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 18:23

vuracam diyo baksana Wink sen onunla yola gitme bence,beni al pikniğe,en azından ben varken başkası sana bişey yapamaz Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 18:25

93 spring demiş ki:
vuracam diyo baksana Wink sen onunla yola gitme bence,beni al pikniğe,en azından ben varken başkası sana bişey yapamaz Very Happy

senden başkası yani... Suspect
http://www.ladatr.com
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 18:26

93 spring demiş ki:
ee boşunamı abi dedik,kolaymı abi olmak kpruyacak ve kollayacaksın bizi abi Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 18:29

karadeniz demiş ki:
93 spring demiş ki:

uyanamadı hala deniz,çaktırma şunu bi pikniğe götürek Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-24, 18:31

93 spring demiş ki:
karadeniz demiş ki:
93 spring demiş ki:

uyanamadı hala deniz,çaktırma şunu bi pikniğe götürek Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156
nasıl yani,ne gibi hain planlarınız var üzerimde ne gibi oyunlar oynanıyor Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 57527
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-25, 20:46

rdmaksl demiş ki:
93 spring demiş ki:
karadeniz demiş ki:
93 spring demiş ki:

nasıl yani,ne gibi hain planlarınız var üzerimde ne gibi oyunlar oynanıyor Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 57527

abi bunlar henüz üzerinde hain oyunlar oynamıyor ama bu gidişle oynayacaklar gibi , sıraylamı ikisi üçü birdenmi bilmiyom valla Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156 Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 635764
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 07:01

adil gel sende,4lüyelim yani, Twisted Evil
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 08:32

93 spring demiş ki:
adil gel sende,4lüyelim yani, Twisted Evil
tek tek gelin abi yazıktır günahtır Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156 bir garip dolmuşçuyum ben Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 868310
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 08:35

tazının tavşanla oynadığı gibi oynıcaz seninle,nası oynadığını bi bilsen gülmekten kaçırırsın Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 08:56

93 spring demiş ki:
tazının tavşanla oynadığı gibi oynıcaz seninle,nası oynadığını bi bilsen gülmekten kaçırırsın Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156
tavşan dedinde abi,çok masum hayvanlar yav,bir kaç sene önce Çerkezköye akrabaları ziyarete gittiğimizde 4 tane canlı tavşan vermişleri alın keser yersiniz diye, affraid koydum bagaja,eve bi geldikki arabanın arkası komple tüy ve tavşan pisliği,bide korkmuşlar her biri sinmiş bi köşeye kısmışlar kulakları tir tir titriyolar,içim parçalandı birden zaten kıyamam da kesmeye,ne yapalaım derken,aklıma geldi,bizim burada Askeri Dinlenme kampı var,içindede bir botanik bahçesi ve süs havuzları,güvercinler ördekler falan var,götürdüm oraya verdim şimdi orada mutlu ve bayağı semirmiş vaziyette sayılarıda epeyce artmış olarak yaşıyorlar Very Happy
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 09:12

rdmaksl demiş ki:
93 spring demiş ki:
tavşan dedinde abi,çok masum hayvanlar yav,bir kaç sene önce Çerkezköye akrabaları ziyarete gittiğimizde 4 tane canlı tavşan vermişleri alın keser yersiniz diye, affraid koydum bagaja,eve bi geldikki arabanın arkası komple tüy ve tavşan pisliği,bide korkmuşlar her biri sinmiş bi köşeye kısmışlar kulakları tir tir titriyolar,içim parçalandı birden zaten kıyamam da kesmeye,ne yapalaım derken,aklıma geldi,bizim burada Askeri Dinlenme kampı var,içindede bir botanik bahçesi ve süs havuzları,güvercinler ördekler falan var,götürdüm oraya verdim şimdi orada mutlu ve bayağı semirmiş vaziyette sayılarıda epeyce artmış olarak yaşıyorlar Very Happy

Helal Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 412783
http://www.motur.org
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 09:44

adile verseydin Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 916329 yada bana
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 11:21

bakımı çok zor abi ya çok tüy döküyor,en güzeli doğal ortamında uzaktan sevmek,evde bahçede başa çıkılmaz
barut

barut

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-26, 11:31

zamanında beslemiştik 1 tane berbat bi hayvan nerdeyse evde terlik ve ayakkabı bırakmamıştı Smile
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2010-03-27, 09:08

evde bakmak zor oluyor maalesef,bir kaç tane muhabbet kuşum vardı,tüyleri sesleri bıktırdı artık vermek zorunda kaldım,
kış diye hayvancıkları holde tutuyordum,ama bu seferde sabah işe giderken holün ışığını mecburen açıyorum haydaa bir başlıyorlar o saatte ciik ciik bide bazen sesleri o kadar bet oluyorki sabah sabah kıyamet kopuyor sanki bütün ev ayakta Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 366156
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2011-01-15, 17:20

star gitti,yerine başka yol arkadaşları geldi gitti,Bolu-Mudurnu yuda yu da sattık bitirdik çok şükür,şimdi, nasipse
"Sümbül vs'ile"
bir kaç Ayvalık Altınoluk yol resimleri
"gelecek,nasipse 28 ocakta Altınolukta yapacağım görüşme anlaşma ile sonuçlanır ise, tanıtım amaçlı ücretsiz haftada bir yada iki kez,ülkemizin bu güzel bölgesine günü birlik yolculuklarım başlayacak, Very Happy
yeni başlayan projemiz ve gidiş hedefimiz,,
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 16410617340079936421116
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 16552517340028603092916
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 16572717339999269762516
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 16758717340024936426616
Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 16834417340032603092516
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2011-01-15, 19:13

Erdem ab, karabatak gisibin bu aralar Smile
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
rdmaksl

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2011-01-15, 21:15

karabatak dedin aklıma mangal geldi,şu kuşu bir deneyelim bakalım,şöööyle közde,ağır ateşte çok kurutmadan hafif kızartarak Very Happy
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2011-01-16, 09:53

rdmaksl demiş ki:
karabatak dedin aklıma mangal geldi,şu kuşu bir deneyelim bakalım,şöööyle közde,ağır ateşte çok kurutmadan hafif kızartarak Very Happy

Temiz kuğu var elimizde tam mangallık Very Happy
http://www.motur.org
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,   Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 Empty2011-01-16, 11:36

erdem ördeeeni yedikten sonra kuşları bi sever oldu akıllaara zarar,geeçen ağzzından plastik ördek çıkardık Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi, - Sayfa 2 916329

Starla bir kaç tane Bolu-Mudurnu yol resmi,
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 6 tane t-shirt (:
» bir domates resmi :)