RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sanal aleme nam salmış "Kerpeten"

+6
samsunlu R-9
karadeniz
renault9spring
onurfairway
Deliikadir
ARMADA_FB
10 posters
YazarMesaj
ARMADA_FB

ARMADA_FB

Aracınızın Modeli : 98 Broadway 1.4 RN

sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty
MesajKonu: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 00:41

Efsane bile olmuş nam salmışda internetlere düşmüş ilanı okursanız gülmekten kendinizi alamayacaksınız

http://www.sahibinden.com/kafesini_nadiren_acabiliyorum_yemin_ederim_ailemizi_perisan_etti-90WQQaXQQ10110291WQQpXQQdisplayitem
Deliikadir

Deliikadir

Doğum tarihi : 18/04/91
Aracınızın Modeli : 2001 clio 1.4 16v rxt

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 01:40

Very Happy:D çocukluğumda yolda gıderken okul bahcesınden dısarı cıkmak ıcın duvardan atlıordum atladıktan sonra duvar kenarında posetler vardı posetlerın kımıldadıgını gordum posetı azcık kaldırdım bu papagandan vardı Very Happy daha o zamanlar okula gıtmıordum ve cok kucuktum:D onun bır kartal oldugunu zannedıp babamın yanına kostum baba kos kos kartal buldum dedım Very Happy babamda tabı gulerek ne kartalı olum guvercındır o dedı yok baba gel gel dedım ve babamla gıttık babam baktı bu kartal deıl papagan dedı Very Happy papaganı babam tutmaya calıstı elını ıssırdı Very Happy babamda benım hırkama sardı sekıl eve getırdık kafes yaptım onun ıcıne koyduk Very Happy sonra gıttım bakkaldan cekırdek almıstım verdım dakka surmedı bıtırdı Very Happy 4*5 defa aldım hepsını yedıVery Happy sonra kafes aldık kafeste besmeleye basladık Very Happy eve gıren herkesı tanımaya baslamıstı herkesın ısımlerını soyluordu Very Happy tabı bazen ınsanları delırtıodu lakap soluordu Very Happy eve gelenler ver annem daha fazla dayanamdı gıdın verın pet shopa felan dedı gıttık Very Happy adamlar o zamanın parasıyla 200 dolar olması lazım verdıler babam verdı donduk gerı gelırken ben agladım baba gerı alalım neolur felan babam dayanamadı gıttık gerı aldık geldık eve annem ne oldu dedı Very Happy babamda bu turu almıolar dıe tatlı bı yalan soledı anneme Very Happy benım ıcın bı dun dısarıda bısıklete bınerken su ıcmek ıcın eve geldım bıde baktım ne kafes ne kus yok Very Happy annem bır adama 150 dolara satmıs Very Happy bunu bıde soledı cok aglamıstım adamı aradık aradık bulamadık Very Happy kım bılır kıme kaca sattı Very Happy hey gıdı gunler heyy Very Happy
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 12:00

DaRkAnGeL5858 demiş ki:
Very Happy:D çocukluğumda yolda gıderken okul bahcesınden dısarı cıkmak ıcın duvardan atlıordum atladıktan sonra duvar kenarında posetler vardı posetlerın kımıldadıgını gordum posetı azcık kaldırdım bu papagandan vardı Very Happy daha o zamanlar okula gıtmıordum ve cok kucuktum:D onun bır kartal oldugunu zannedıp babamın yanına kostum baba kos kos kartal buldum dedım Very Happy babamda tabı gulerek ne kartalı olum guvercındır o dedı yok baba gel gel dedım ve babamla gıttık babam baktı bu kartal deıl papagan dedı Very Happy papaganı babam tutmaya calıstı elını ıssırdı Very Happy babamda benım hırkama sardı sekıl eve getırdık kafes yaptım onun ıcıne koyduk Very Happy sonra gıttım bakkaldan cekırdek almıstım verdım dakka surmedı bıtırdı Very Happy 4*5 defa aldım hepsını yedıVery Happy sonra kafes aldık kafeste besmeleye basladık Very Happy eve gıren herkesı tanımaya baslamıstı herkesın ısımlerını soyluordu Very Happy tabı bazen ınsanları delırtıodu lakap soluordu Very Happy eve gelenler ver annem daha fazla dayanamdı gıdın verın pet shopa felan dedı gıttık Very Happy adamlar o zamanın parasıyla 200 dolar olması lazım verdıler babam verdı donduk gerı gelırken ben agladım baba gerı alalım neolur felan babam dayanamadı gıttık gerı aldık geldık eve annem ne oldu dedı Very Happy babamda bu turu almıolar dıe tatlı bı yalan soledı anneme Very Happy benım ıcın bı dun dısarıda bısıklete bınerken su ıcmek ıcın eve geldım bıde baktım ne kafes ne kus yok Very Happy annem bır adama 150 dolara satmıs Very Happy bunu bıde soledı cok aglamıstım adamı aradık aradık bulamadık Very Happy kım bılır kıme kaca sattı Very Happy hey gıdı gunler heyy Very Happy

kadir bu ne sanal aleme nam salmış "Kerpeten" 57527
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 12:29

sanal aleme nam salmış "Kerpeten" 366156 sanal aleme nam salmış "Kerpeten" 823127 yürü be kim tutar seni kerpeten. Razz
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 17:00

bilinen insandan sonraki en zeki varlıktır... IQ larının 70 civarı olduğunu biliyorum...1 de bunların gerçek konuşma yetenekleri vardır, yani sesleri taklit etmekten ziyade, bildiğiniz düşünüp düşünüp konuşabiliyorlar... Very Happy en pahalı ve ilgi çeken papağan türüdür, cinsi JAKO'dur...tarif edildiği kadar hırçın olabilmesi için psikolojisinin tamamen alt üst edilecek kadar işkence görmüş olması lazım, görüyosunuz işte, aslen çok uysal yaratıklardır... Wink

buyrun;

En son karadeniz tarafından 2010-02-07, 08:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.ladatr.com
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 21:15

Deniz ,senin yüklediğin resimleri benmi göremiyorum ?
theboss

theboss

Doğum tarihi : 31/01/80
Aracınızın Modeli : AstraH

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 22:00

ben de göremedim.
canerland

canerland

Doğum tarihi : 18/12/80
Aracınızın Modeli : 93 Broadway Gte Platin

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-06, 22:33

https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 08:48

samsunlu R-9 demiş ki:

theboss demiş ki:
ben de göremedim.

şincik nasıl... Question Rolling Eyes
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 08:49

burada bir mağazada var bu jako dan,çok sevimli ve geveze, Very Happy ,çokda uzun ömürlü oluyormuş bunlar
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 08:49

tedbiren şunu da vereyim... Smile

https://www.youtube.com/watch?v=1sXENI8tpJE
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 08:50

rdmaksl demiş ki:
burada bir mağazada var bu jako dan,çok sevimli ve geveze, Very Happy ,çokda uzun ömürlü oluyormuş bunlar

yanlış hatırlamıyorsam 60-70 yıl ömürleri var...turgut özalın papağanı en son antalyada idi... Wink
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 09:04

epey bir zaman önce ****** havalimanında yurda kaçak sokulmak istenen papağanları (daha küçük bir cinsti onlar ama) serbest bırakmıştı kaçakçılar,bunların bir çoğunu halk yakaladı kimi satıldı kimi öldü,ama kaçabilenler şu anda özellikle zeytinburnu-topkapı bölgesinde mezarlıkların bulunduğu ağaçlık bölgede halen hayatını sürdürüyor, Very Happy
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 09:52

karadeniz demiş ki:
samsunlu R-9 demiş ki:

theboss demiş ki:
ben de göremedim.

cIx Rolling Eyes
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 12:05

Deniz süper bu ya taklit değil resmen herşeye cevap veriyor Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 12:17

samsunlu R-9 demiş ki:
karadeniz demiş ki:
samsunlu R-9 demiş ki:

theboss demiş ki:
ben de göremedim.

cIx Rolling Eyes

bak, tayfun abi izlemiş... Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 12:18

shawshang demiş ki:
Deniz süper bu ya taklit değil resmen herşeye cevap veriyor Very Happy

aynen, bildiğin konuşuyor namussuz...ses taklitleri değil yani... Wink
barut

barut

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 12:21

korkarım ben böyle hayvandan sanal aleme nam salmış "Kerpeten" 656415
theboss

theboss

Doğum tarihi : 31/01/80
Aracınızın Modeli : AstraH

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 12:29

karadeniz demiş ki:
samsunlu R-9 demiş ki:
karadeniz demiş ki:
samsunlu R-9 demiş ki:

theboss demiş ki:
ben de göremedim.

cIx Rolling Eyes

bak, tayfun abi izlemiş... Very Happy

ben fotoğraf diye düşünmüştüm; youtube olduğunu tahmin etmemiştim. Tamam o zaman. Rolling Eyes
samsunlu R-9

samsunlu R-9

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 12:34

yutup ? no yutup Very Happy , dailymotion ve bilimum tup = yes.
barut

barut

MesajKonu: Geri: sanal aleme nam salmış "Kerpeten"   sanal aleme nam salmış "Kerpeten" Empty2010-02-07, 12:35

youtube izlemek için youtubejacker arkadaşlar google amcaya sorun

sanal aleme nam salmış "Kerpeten"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Maksimum Risk" Filminden Renault 9 Sahnesi