RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

başınız nedenmi ağrıyor ?

+9
barut
burcinhan
OnLyBaRoN
93 spring
haydarguducu
onurfairway
rdmaksl
renault9spring
modi
13 posters
YazarMesaj
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

başınız nedenmi ağrıyor ? Empty
MesajKonu: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-07, 10:13

renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-07, 12:58

abi videoyu izleyemedim sayfa açılıyor ama video yeri karanlık bişe yok. ama yorumlardan anladığım kadarıyla daha önce duyduğum bişe. dedem anlatmıştı sanayide bir çeşmede ağzını musluğa dayamış içiyormuş bir usta neyse bundan 1 hafta sonra başı ağırmaya başlıyor ve tamı tamına 5 yıl sürüyor ve hiç doktora gitmiyor. 5 yıl sonra evdeyken birden ard arda hapşuruklar geliyor. 6-7-8 derken bir de bakıyorlar burnundan solucan çıkmış uzunca birşey. halıya yapışmış. ondan sonra hemen başının ağrısı geçmiş.anlamışlarki çeşmede su içerken küçük solucan gelmiş ağızın yukarısından genizden burnun oraya çıkmış beynin çok ama çok yakınına yerleşmiş. bu adam 64 yaşında ve hala Erzurum sanayisindeymiş. Bunu duyduktan sonra asla bardaksız su içmemeye karar verdim. Very Happy Very Happy Very Happy
modi

modi

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-07, 13:02

renault9spring demiş ki:
abi videoyu izleyemedim sayfa açılıyor ama video yeri karanlık bişe yok. ama yorumlardan anladığım kadarıyla daha önce duyduğum bişe. dedem anlatmıştı sanayide bir çeşmede ağzını musluğa dayamış içiyormuş bir usta neyse bundan 1 hafta sonra başı ağırmaya başlıyor ve tamı tamına 5 yıl sürüyor ve hiç doktora gitmiyor. 5 yıl sonra evdeyken birden ard arda hapşuruklar geliyor. 6-7-8 derken bir de bakıyorlar burnundan solucan çıkmış uzunca birşey. halıya yapışmış. ondan sonra hemen başının ağrısı geçmiş.anlamışlarki çeşmede su içerken küçük solucan gelmiş ağızın yukarısından genizden burnun oraya çıkmış beynin çok ama çok yakınına yerleşmiş. bu adam 64 yaşında ve hala Erzurum sanayisindeymiş. Bunu duyduktan sonra asla bardaksız su içmemeye karar verdim. Very Happy Very Happy Very Happy

abi bunda kurtçuklar var ,, birsürü çıkarıyolar Very Happy
renault9spring

renault9spring

Doğum tarihi : 14/08/90
Aracınızın Modeli : renault 9 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-07, 13:03

yok abi o dediğim olayda tek uzun birşeymiş. Very Happy Very Happy
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-07, 14:37

tamamını seyretmedim,ama berbat bir durum olduğu gerçek başınız nedenmi ağrıyor ? 93152
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-07, 23:00

bu ne yaw pale
haydarguducu

haydarguducu

Doğum tarihi : 10/04/73
Aracınızın Modeli : 1992 broadwey gte

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 06:46

Ne gerek var musluğa dayanıp içmeye. Altın tastan için. Ellerinizi güzelce yıkayın birleştirin, doldurun suyu elinizin desenine bkarak için.
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 07:25

böğğ Embarassed
OnLyBaRoN

OnLyBaRoN

Doğum tarihi : 11/06/87
Aracınızın Modeli : Megane II 1.5 dci 2005 dynamique

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 08:09

abi o adam zaten pisliğin içinde sanırım afrikada yani insan vücudunun bu kurtları yaratacağını sanmıyorum büyük ihtimal o kişinin kaldığı yerde bir şekilde girmiş burnuna onlar.. diğer hava alcak yerleri de kontrol etmek gerekir Smile
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 08:43

Çiğ et yemekten oluyor bu, Japonlar'da da çok var bu tip vakalar.
http://www.motur.org
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 09:43

böğğğğğğğğğğğğğ bu ne beeeeeeeeeeee Smile

arkadaşım anlatmıştı bu hikayeyi tamamiyle yaşanmış olay

ninesi köyün yaşlı kadınlarındanmış, bir hastalık bişey olduğunda ilk önce buna giderlermiş Smile bir ablanın kulakları sürekli ağrıyormuş temizlemelerine rağmen bişey değişmiyormuş. Bu teyzeme götürmüşler oda yan yatırmış ve kulağına peynir koymuş büyük bir parça ama neyse

10 - 15 dakka sonra içerden kurtlar kafayı kaldırmış geliyor yukarı teyzemde cımbızla pıt pıt topluyor bunları akşamına ablamızda ne ağrı ne sızı hiçbirşey kalmamış Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 09:59

burcinhan demiş ki:
Çiğ et yemekten oluyor bu, Japonlar'da da çok var bu tip vakalar.

yok abi ben araştırdım

http://baybul.com/islam-dini/607793-patlamaya-hazir-bomba-sinek-yumurtasi-drc-muvaffak-muharrir.html

hastalık sineklerin larvalarından oluyormuş
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 10:00

eskiden demir dövmecde çalışırdım,barsaklarımda kancalı kurtlar vardı,ustam bigün dalak aldı,şalamayla dalağı pişirdi,eline aldı,bi elinede benzinl üstüpü eller yağdan kapkara tabiki,ağzımı açmamı kapatmamı söyledi,ağzıma dalağın kanını sıkarak akıttı,tadı hala damağımda,arkasına benzinli üstüpüyü bi sıkar.midemde bi şeyler dönmeye yuvarlanmaya başladı,garıl durul sesler,karın ağrısı derken,tuvalete zor yetiştimbelki yalansız 1 kilo kurt kancalarıyla çıktı,kancalarını nasıl açıp kapıyolardı hala aklımda,ustam öldüyse allah rahmet eylesin,gönenli mehmet usta.hatta yanarak yerinden çıkan baş parmaamı gresle ovarak oturtmuştuda yanık yerler kurtlanmıştı bu sefer başınız nedenmi ağrıyor ? 366156 ağladıkça verirdi tokadı
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 10:06

Benzer bir hikaye de benden, benzinli arabaya mazot koyan pompacı bir amcam ağzıyla benzini çekerken yanlışlıkla yutmuş ve bi tükürdüm kurtlardan bir yumak demişti...
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 10:08

yalan Very Happy
onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 10:21

herkesde kurtlarını dökmüş valla başınız nedenmi ağrıyor ? 366156
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 10:36

lıon demiş ki:
yalan Very Happy

Olabilir abi yalancının yalancısıyım Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 10:56

lıon demiş ki:
yalan Very Happy
banada desene abi,yalan diye Very Happy
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 12:10

ozzz2110

ozzz2110

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 12:27

onurfairway

onurfairway

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 12:33

bu ne abi yaw hertarafım kurtlanmış gibi hissatmeye başladım pale
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 12:51

2 sinede bakamam,1 videodaki herifin kulak deliğinede kol girer yani,1.video kafama yatmadı
ozzz2110

ozzz2110

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 12:54

Şu dünya da ne dertler ne hastalıklar var. Youtube da geziniyorum ağaç adam diye bir başlık gördüm dedim yat kalk dua et, şükür et.
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 12:56

ne kadar şükür etsek az ;yaradana.
yarattığı ve yaratacağı herşeyin adedince şükürler olsun verdiği nimetlere
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 13:02

çok doğru dediniz,çok güzel bir ülkede ve doğada yaşıyoruz,adetlerimiz,yeme alışkanlıklarımız her şey mükemmel Wink
modi

modi

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 13:24

ozzz2110 demiş ki:
Şu dünya da ne dertler ne hastalıklar var. Youtube da geziniyorum ağaç adam diye bir başlık gördüm dedim yat kalk dua et, şükür et.

discavride ağaç adamlarla ilgili programlar var ,, günün saatini bilmiyorum ancak geniş kapsamlı anlatıyorlar ,, Wink
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 16:10

2 saattir her yerimde sanki zıplıyolar kaşıntı yaptı yaw,bu empati maffetti beni,ne sürüyo acaba suratına bende deneyecem başınız nedenmi ağrıyor ? 916329
Cihangir KALKAN

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : a

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 16:16

93 spring demiş ki:
eskiden demir dövmecde çalışırdım,barsaklarımda kancalı kurtlar vardı,ustam bigün dalak aldı,şalamayla dalağı pişirdi,eline aldı,bi elinede benzinl üstüpü eller yağdan kapkara tabiki,ağzımı açmamı kapatmamı söyledi,ağzıma dalağın kanını sıkarak akıttı,tadı hala damağımda,arkasına benzinli üstüpüyü bi sıkar.midemde bi şeyler dönmeye yuvarlanmaya başladı,garıl durul sesler,karın ağrısı derken,tuvalete zor yetiştimbelki yalansız 1 kilo kurt kancalarıyla çıktı,kancalarını nasıl açıp kapıyolardı hala aklımda,ustam öldüyse allah rahmet eylesin,gönenli mehmet usta.hatta yanarak yerinden çıkan baş parmaamı gresle ovarak oturtmuştuda yanık yerler kurtlanmıştı bu sefer başınız nedenmi ağrıyor ? 366156 ağladıkça verirdi tokadı
Formül için teşekkürler abi. Umarım ihtiyacımız olmaz ama olursa... başınız nedenmi ağrıyor ? 656415
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: başınız nedenmi ağrıyor ?   başınız nedenmi ağrıyor ? Empty2010-03-08, 16:20

deneme ,o zaman yüz yüze konuşuruz ,oktanı aklımda değil abi,bmw motorun deposundan almıştı başınız nedenmi ağrıyor ? 916329 ,yalnız tuzlada bi içme var,çeşme vc nin yanında,suyu içince 1 adım atmaya vaktin olmuyor,bütün kurtları boşaltıyosun,o daha steril,bize o zaman benzin içirdilerde nooldu,arabadan çıkamıyoz

başınız nedenmi ağrıyor ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-