RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

:D 9-11 Eğlence Köşesi :D

+13
onurfairway
Gökmen
scaracco
thedeepblack
dml860
gorkemonat
karadeniz
Elbruz
sürüngen
adu040
Renault12
sahinmustafa
sisyphos
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
adu040

adu040

Doğum tarihi : 13/06/88
Aracınızın Modeli : 1992 SPRING

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 08:16

karadeniz demiş ki:

ya akın çok saçma olcak belki ama anlamadım ben burda ne dediğini... :dash: :whistle: :lazy:

Demek oluyor ki ben saymasını bilmeyen matematikçilerdenim. :01:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 08:40

""kamyoncu sözlerinden en sevdiklerim....""

--para için mor ışık neyse, insan içinde ben oyum...

--kapılma rüzgarıma nezle olursun!!

--taş çekerim laf çekmem.

--önce allah a sonra bana emanetsin

--beni takip etme çünkü bende kayboldum
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 09:05

*CANBEBE SIZDIRIYORRRR
*EN SEVDIGINIZ MAMA MARKASI (Anket)
*HATICE SACIMI CEKTI
*SUNNET OLDUM (RESIMLI) (3+)
*KARDESIMI KISKANIYORUM
*ULKER HERO BABY URUNU UPGRADE ETTI
*BEBELAC MI NESTLE MI

*dort,uc ve iki tekerlekli bisklete nasi binilir(resimli)

*Oldurucu yaratik eBZee..(arkadan efekt: oaeaaaahhh)

*Klozetin icine dusmemek icin teknikler

*Pokemona inanmio musunuz.Buyuk hataaa!(pokeist
misiniz?)

*koşup ziplamanin teknikleri

*anne babaya izimizi kaybettirme teknikleri

*Nokia Kisa Ninni MP3, Wave

*Nokia Tom ve Jery WallPaper

*uyumak için ninni programi

*anne babaya sorulmasi gereken en gicik sorular
nelerdir

*YENI KARDESIM DOGDU

*ALTINA KACIRMAYAN VAR MI

*çocuklar nasil dünyaya gelir..bi fikri olan varmi..?

*HERKES USTTEKININ SACINI CEKSIN

*Barbie mi? Sindy mi?Herkes oyuncağini seçsin..

*1.pegasus pamuk helva partisi

*herkes en son öğrendiği cümleyi yazsin

*ayşe öğretmen benimle evlenmek istiyor.napicam
Gökmen

Gökmen

Doğum tarihi : 06/09/80
Aracınızın Modeli : Fiesta Fun 1.4 16V

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 09:42

sahinmustafa

sahinmustafa

Doğum tarihi : 01/07/77
Aracınızın Modeli : 1988 - Renault 11 GTS

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 14:04

adu040 demiş ki:
karadeniz demiş ki:

ya akın çok saçma olcak belki ama anlamadım ben burda ne dediğini... :dash: :whistle: :lazy:

Demek oluyor ki ben saymasını bilmeyen matematikçilerdenim. :01:

ahah süper yaw Very Happy Deniz, bu arada fena düştünüz galiba Smile)
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 19:02

hehehe vallaha öyle oldu... Laughing lol!
http://www.ladatr.com
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 21:16

Babamı Dinliyorum Gözlerim Kapali

Babamı dinliyorum gözlerim kapalı
Önce bir yumruk hissediyorum hafiften
Ardından tekmeler geliyor kafama
Uçuyorum havalarda
Uzaklarda, çok uzaklarda
Annemin hiç durmayan çığlıkları

Bu dönem sınıfı geçeceğim derken
Geliyor sürü sürü kırıklar
Ahlar çekiyorum odamda
Gözümün önüne geliyor müdürün bakışları

Seri eller dolaşıyor suratımda
Cıvıl cıvıl kardeşlerim odada
Hepsi almış takdiri teşekkürü
Sırıtıyorum acı acı
Babamı dinliyorum gözlerim kapalı...
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 21:30

Şok Şok Şok !!.. Tsubasa TÜrk Oldu !!!

Olan oldu biricik veledimiz gönlümüzün sultanı TSUBASA ucundan accık aldırdı..

Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi.
Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zaman içerisinde Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti." Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur islamiyet ve müslümanlıktaymış." dedi

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N587641065_680281_1576

Sonunda Tsubasa Türk oldu!! Muradımıza erdik..

flaş flaş flaş....Türk vatandaşı olup Türk milli takımında oynamaya başlayan hatta bunun için sünnet bile olan tsubasa holoskodan sonra, beşiktaş formasını giyen bir başka futbolcu oldu ,japonyada bir spor kanalına yaptığı açıklamada çarşıdan çok etkilendiğini,daha önce böyle bi taraftar görmediğini,3'lüye bayıldığını ve ayrıca kartal gol gol gol tezahüratı ile kartal vuruşunu 3 kat etkiye çıkarıp rakiplerin,sahanın,kalecilerin "Edit" cağını ,kırmadık kale direği kalmayacağını iddia etti ve röportaj sonrası sırtına geçirdiği bjk formasıyla kartal vuruşu çalışmalarına başladı ,işte antrenmandan bir görüntü

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N539685237_198399_1204

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N587641065_684969_7301

TsubasaCan alem yaparken yakalandı

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N635308080_209210_9965

geçtiğimiz günlerde bi yabancı tvde haberini izledim tatilden döndüğü sanılan japon futbolcu verdiği demeçte ''artık futbolu bırakıcam hayatımı yaşıycam'' dedi gazetecilerin türk vatandaşı olup milli takımda oynıcanıza dair söylentiler var sorusuna ise ; türk milli takımı çok güçlü ,tam bi forma savaşı var türk milli takımında şuan emre abi olsun sakatlıktan yeni çıkan nihat abi olsun çok iyi futbolcular. ayrıca kendime örnek olarak da yusuf şimşeği örnek alıyorum'' dedi verdiği çelişkili cevaplarla dikkatlri üzerine çeken tsubasanın arabasındaki ''ya sev ya terket''yazılı bi türk bayrağı asılı olması japonyada şok etkisi yarattı...

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N522093995_206019_9229

Şok Şok Şok.... Tsubasa Oscar Ödül Töreninde ünlü aktris ve tüm dünyanın Brad Pitt' in sevgilisi olarak bildiği Angeline Jolie' yle yakalandı.Kameralardan kaçmak yerine beraber poz veren ünlü futbolcu ile ünlü aktris beraber olduklarını ilk kez GALATASARAY Magazine açıkladılar.....

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N558128791_517189_8859

İç işleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olmasının ardından aldığı nufüs kağıdını yayınladı

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Tsubasamangalkeyfwl1

yoğun lig arasından sonra soluğu mangal partisinde alan tsubasa hayli keyifli göründü ....

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N659733163_228087_7511

Tsucanın sünnetinden bir kare,
Melih Gökçekin de teşrif ettiği sünnet şöleni, mehter marşları eşliğinde sona erdi, hadi hayırlısı...

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 N558047027_499927_3268

Tsubasa Türk Plajlarında ...
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 21:39

Yurt Dışından TopLu Tasima Araçları

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Toplutamakn0

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Toplutama2sh9

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Toplutama3gx2

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Toplutama4wv0
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 21:53

valla üstten 3. foto pek yurt dışı gibi gelmedi bana... Exclamation Laughing
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 21:56

karadeniz demiş ki:
valla üstten 3. foto pek yurt dışı gibi gelmedi bana... Exclamation Laughing

mantıklı
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 21:57

yoo mantık yürüterek değil plakaya bakarak söyledim... Rolling Eyes Wink Very Happy
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 21:58

Kedilerin Forumları Olursa

Program Download

--Fare yakalama Yöntemleri Harika bir program indirmek icin tikla

--Agaca tirmanmanin yöntemlerini anlatan bir Program

--Tirmalama teknikleri her kedinin ihtiyac duydugu bir program

---9 can hakkiniz bitmek üzeremi? üzülmeyin bu programla anadan dogmus gibi tekrar 9 can'a sahip
oluyorsunuz

Forum Anket

---En sevdiginiz Fare Türü

--süt mü? fare mi?

--sizce köpeklerden arkadas olunurmu?

GeyiQ

--köpekden kacarken agaca tirmandiginiz oldumu herkez paylassin

--Hala 9 canlimisiniz?

--en son ne zaman fare yakaladin

---kimler sahibini tirmaladi

Duyuru & İlan

--Büyük bir köske 5 tane kedi alinacaktir ilgilenenlere duyrulur

--Yakaladigim Fare yi düsürdüm hükümsüzdür duyrulur

--Peynir fabrikasina 20 kedi alinacakdir

Gruplar (Beta)

--Genc kedi ler buraya

--Hic fare yakalayamayanlar buraya

--Sokak kedileri buraya
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:00

karadeniz demiş ki:
yoo mantık yürüterek değil plakaya bakarak söyledim... Rolling Eyes Wink Very Happy

Ben de plakaya bakarak mantıklı olabileceğini söyledim. Ama Avrupa'nın çoğu beyaz plaka üzerine sol köşede mavi şerit.
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:03

Mahalle maçlarinda baska hiç bir resmi müsabakada rastlayamayacaginiz kurallar ve terimler vardir.
Iste bazilari:

ATAN ALIR SPOR:
Mahalle maçlari genellikle caddelerde yahut bahçelerde yapildigi için topun kaçma olasiligi olan çok
yer vardir. Top bir yere kaçtiginda topu kaçiran takimin karsisindaki takim hemen,"Atan alir"
der.Top onlarin sahasinda auta çikmis oldugu halde karsi takim topu almak zorunda kalir.

ELIN AVANTAJI OLMAZ:
Takimlardan biri ataktadir. Defans oyuncusu topu elle keser fakat pozisyon devam eder ve gol olur.
Golü yiyen takim el var diye mizildar. Karsi takim, "Avantaj olmaz." der. Hemen akabinde kaleci
"Ulan elin avantaji olmaz." diye haykirir. Bir yere varilamaz. Kisir döngüdür.

ADAMIN GOL DİYO:
Gol atilir fakat yiyen takim saymaz. Hep bir agizdan "Direk ulan." diye anirmaktadirlar. Fakat
içlerinden biri, "Gol abi." der. Karsi takimdan bunu duyan biri direk atlar ve, "Ulan adamin gol
diyo." diye serzeniste bulunur. Gol sayilir, adam dövülür.

ABANMA YOK:
Genelde küçük çocuklar arasinda yaygindir. Kaleciler abanma yok derler. Aralarindan yasça büyük
olani LaN karimisiniz." dese de abanma olmaz.

GÖNÜL ALMA:
Büyüklerle küçüklerin ortak oynadigi maçta büyüklerden biri gaza gelip küçük bir çocuga sert girince
direk penalti olur. Nerede olursa olsun. Küçük çocuk sevilen bir simadir ve faulü yapan abidir.
Penalti kullanilir, genelde gol olmaz çünkü kalede bir ayi vardir ve penaltiyi atan küçük çocuktur.

KALECI DEGISTIN 2 PENALTI:
Herhangi bir penalti pozisyonunda kaleye hemen forvetin etkili silahlarindan biri geçmek ister çünkü
o her mevkide iyidir.Buna karsilik karsi takima teselli olarak ekstra bir penalti verilir. 1+1=2.

3 KERE SEKTIRME:
Kaleci degaj kullanirken eger yaninda bir rakip forvet varsa topu 3 kere sektirir ve, "Açilsana ulan
üç kere sektirdim iste." der, rakip açilir
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:04

1'E 1 ATIS:
Çift penaltı sisteminde eğer birinci penaltı kaçarsa ikinci şans vardır ama gol olursa ikinci şans
kullanılamaz. Bunun mantığını hala çözebilmiş değilim.

SAGLIK ÖNLEMLERI :
Bazen top insanin pek münasip olmayan bir tarafına gelir, herkesin reaksiyonu aynidir: "İşe işe!."
Uygun araziye çis edildikten sonra maça devam edilir.

GELECEĞİN FUTBOLCU ADAYI :
Mahalle maçlarında her zaman saçı ince telli ve uzun olan kişiler vardır. Bunlar geriden topu alıp
bütün güçleriyle ileri koşarken kafalarını ileri doğru atarlar. Amaç gol atmak ya da rakibi
çalımlamak değil, saçların rüzgârda ahenkle dans etmesini sağlamaktır. Bu kişiler büyüyünce
Fenerbahçeli Aykut gibi olurlar.

TOP KURTARMA OPERASYONU:
Top zırt pırt araba altına kaçar. Böyle durumlarda, sahadaki en çelimsiz kişi, en iri kişi
tarafından topu almaya gönderilir. Arabanın altına kaçan toplar tam ortasında durur bazen, kimse
yetişemez oraya. Bu sefer tas atma ve sopayla itekleme faslı baslar. Arabanın egzozuna vurulan
birkaç darbeden sonra top yuvarlana yuvarlana çıkar bir taraftan; artik koşarak maça geri dönme
zamanıdır.

''AT BAKİM ABİNİN KILLI GÖĞSÜNE...''
Ya ne iğrenç birşeydi bu. Sen takımını kurmuşsun, paşa paşa maçını yapıyorsun. Muhtemelen yasça ve
boyutça senden büyük olan eleman damlar, bu gereksiz cümleyi sarf ederek maça dâhil olur, tadımızı
tuzumuzu kaçırır.

GOL DiiL OGLUM BEL ÜSTÜ :
Minyatür kale maçlarda elle tutulmasına engel olunmak için getirilmiş bir çözümdür ancak bel ustu
gibi kişiden kişiye değişen ve ispati zor bir kriter getirdiği için nice kavgaların çıkmasına, nice
basların yarılmasına sebep olmuştur.

ELDEN GOL OLMAZ :
Paşa paşa oynuyoruzdur, adamın tekinin eline çarpar top, biz dikeriz topu, hemen bir mahalle maçı
oyun kuralları uzmanı pörtler oradan bir yerden ve der ki, "Elden gol olmaz"! Ulan niye olmasın
hasta mısın sen? El kararı verilmişse, bunun sonucu frikiktir. Herkes de kabullenmiştir elden gol
olmayacağını, hatta baraj bile kurulmazdı bazen. Ben de büyüyünce öğrendim elden direk kaleye
çekilip gol atılabileceğini. Öğrendim de ne oldu, o canim frikikler geri mi geldi?
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:06

ÜÇ ADIM AÇILMAK:
"üç adım açılmak" denen olayı atlamak senelerini betonda top oynayarak, dizinde o çok derin olmayan
ama sürekli yanan yaralarla dekore eden birçok mahalle topçusunu üzecektir. Top frikik noktasına
dikilir ve rakip barajın üstüne doğru adeta 'onlar orda değilmişçesine yürünür'. Kocaman üç adım
atılır ve baraj göğüsle itmek suretiyle uzaklaştırılır. Adımların büyüklüğünden şikâyet edenler iki
kere "o-ha" der.

TEKNIK VURMAK:
penaltı vuruşlarında en bıçkın forvet oyuncusu sahne alacağından kalecinin gözü korkar. Hemen içi
rahatlatılır: "korkma olum, teknik vurcam".

KALECİ DÜZENI:
Mahalle maçlarında rastlanan pek çok tatsız durumdan sadece biridir kalecisizlik. Herkes kendisini
ispatlamak ve golleri yağmur edip yağdırmak İstediğinden kimse kaleye geçmeyecektir. Adil düzen ilk
"kalede son" diye bağıranı kayırmaktadır. Hemen arkasından gelen "son bir", "son iki".. Gibi
çığlıkların sonunda artik son kaç olduğunun bir önemi kalmayan ağırkanlı arkadaş kaleye geçer.
Kaleci gerek iki golde bir, gerekse dakika ayarıyla eldivenleri bir sonraki arkadaşına teslim
edebilir. Nizam böyle emreder.

DİZ KANAMASI :
Arkadaşın biri iyi orta gol getirir diye bağırır o da iyi bir orta yapmaya çalışır ve ortasını
yaptıktan sonra düşer. Arkadaşın dizi kaniyordur ama farkında değildir birisi oradan "olum dizin
kaniyo" der ve olan olmuştur dizi kanayan çocuk ağlamaya baslar.
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:10

Sigara İçen Çocuk Babasına Yakalanırsa

baba:: sen sigara mı içiyon len ..?
cocuk:: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom

baba:: sigaramı içiyon len ..?
cocuk:: yok baba: , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani
baba:: ha ok ozaman

cocuk:: hee canın mı çekti , içeceksen bak paket orda
baba:: hönk..

cocuk:: sen sigara mı içiyon len ..?
baba:: hönk ..
cocuk:: pardon baba: replikleri karıştırdım

cocuk:: ordan bakınca neye benziyoo

cocuk:: yok baba: korku filmi çeviriyom , sigara dumanı da efekt şeyyettirsin diye yani
baba:: oldu ..

cocuk:: öfff be sigarasız bir toplum için el ele ayakları mı yine
baba:: hönk ..

cocuk:: heee , hatta halka bile cikarabiliyom

baba:: sigara mı içiyon len sen ..?
cocuk:: ne demiş ünlü düşünür müslüm gürses : " biz babaan böyle gördük "

cocuk:: aslında "sigara içmek" deyimi yanlış baba:, sigara su mu ki içilsin , sigara tüttürülür.
bunu irdelemek lazim , değil mi baba:aa
baba:: bittiyse dayak faslına geçelim diyordum

cocuk:: yaaf evet de kaçağını vermiş şerefsizler
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:12

Wc Diyalogları

">Ev Hali:
- Kim var tuvalette ?"
- Kimi isterdin, Ajda Pekkan mı Cem Yılmaz mı? Ne *****sın ya bu evde
iki kişiyiz. Sen dışarıda olduğuna göre burada kim olabilir?
- Aman aman iyi ki bir soru sorduk sanada. Ukala şey

- Tuvalette misin?
- Evet. Nasıl anladın, Nasadan mi bildirdiler?
- Ne yapıyorsun orada ?
- Hep tüketici olduğumdan şikayet ederdin ya. Üretime katkıda bulunuyorum.

- Tuvaletten ne zaman çıkarsın?
- Niye ülkenin bana mı ihtiyacı var?
- Ya ne zaman çıkarsın?
- Trafiğe bağlı.

İş ve Umumi Yerler:
- Tuvalet boş mu?
- Hı hı boştu şimdi ben dolduruyorum

- Tuvalet dolu mu?
- Evet
- Kim var içeride ?
- Hüseyin abi, Hayri amca birde ben varım okeye dördüncü bekliyorduk,
gelsene içeri

- Abi mesai saati bitti artık çıksan
- Dur be koçum ben fazla mesaiye kalıyorum

- Turhan abi kahveni tazeleyim mi ?
- Ne kahvesi lan tuvaletteyiz be
- Girerken elinde gazete vardı. Bilirim gazete okurken hep kahve içersin sen ondan didiydim he he
he
- Git ulan işine
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:14

Matematiğin Doğuşu

Annemin kucağından okul sıralarına düştüğüm ilk günden beri daha doğrusu ilkokul öğretmenimizin
"bakın çocuklar bu sıfır sayısı" diyerek başladığı ilk matematik dersimden beri matematiğe gıcığım.
Eee tabii gıcık olmamın birkaç nedeni var. Mesela bu nedenlerden en önde gideni, futbol muhabbeti
yapan erkekleri "bir hava kütlesinin arkasından bu kadar konuşulmaz" diyerek eleştiren kızların,
oturup tamamen varsayımlar üzerine kurulmuş olan matematiğin, ipsiz sapsız soruları üzerinde
dakikalarca düşünmesi olabilir. Ya da Ahmet'in 20 bin lirası var, parasının 3'de 2'siyle kalem
alırsa tipindeki sorular matematiğe gıcık olmamdaki nedenlerden olabilir. Cebimizde beş kuruş
paramız yokken gidip onun bunun parasının hesabını yapmak "zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış"
atasözümüzün doğuş nedeni olsa gerek.
Matematiğin günümüzdeki hali mağlum.. Benim asıl merak ettiğim matematiğin bulunduğu dönem.
Düşünsenize ortada ne sayı var ne de bu sayıların sığındığı bir doğru.. Yani bu meret nasıl bulunmuş
olabilirki? Bu soruyu yıllarca düşündüm ve cevapta geldiğim son noktayı sizinle paylaşayım. Bu
matematik bilimini kuran ve öteki tarafta birçok yakın akrabası olan amca birgün bilgisayar
kullanırken chatte hatunun birini ayarlıyor ama bir dahaki buluşma zamanını bir türlü
ayarlayamıyorlar. Güneş tam tepedeyken diyorlar, buluşamıyorlar. Sonraki gün tesadüf yine chatte
karşılaşıyorlar bu sefer ay tepedeyken.. Yine olmuyor.. (Coğrafya biliminin kuruluşuda bu tarihlere
raslar) Sonra bizim amca (tabi o zamanlar genç) bu böyle olmaz diyor ve saati icat ediyor. Sonra
derken birgün evdeki duvar saatine bakarak bu böyle çok sade oldu, şöyle kenarlarına bir şeyler
çizelim diyor.. Veee tahmin ettiğiniz gibi sayılar icat edilmiş bulunuyor.. Bu cevap kadar saçma
olan bu bilim dalının insanlık tarihine kattığı değerleri de tabiki unutmamak gerekir. Hani hep
öğrencilerin "ya hocam bu matematik ne işe yarıyor Allah aşkına söyleyin" türündeki sorularına
öğretmenlerimizin verdiği klasik cevapla yazımı bitirmek istiyorum..

-Arkadaşlar öyle demeyin.. Sen köprülerin, kavşakların hatta bu binadaki kirişlerin bile ne
sayesinde yapıldığını biliyor musun? Matematik olmasaydı bunların hiçbiri olmazdı!
adu040

adu040

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-17, 22:16

Türk Usulü Windows Sürümleri

KÜÇÜk Emrah Windows SÜRÜMÜ

Abİ,abİ DuyduĞuma GÖre Bu Dosyayi Sİlmek İstİyormuŞsun.abİ Benİm HİÇ Dosyam Olmadi Ne Olur Bana Ver
SeÇeneĞİnİ Tikla.sana Bİr Şarkida SÖylerİm
-ben Dosyasiz Ben Belgesİz Vaaaaaaayyyy

------------------------------ ------------------------------ ----
BÜLENT ersoy wındows sürümü

el-mahlukatül insaniye şahsınıza münhasiben bu dosyayı aliyenizi silmek istemişsiniz.bu alemi
kainatta olan dosyayı silemezsiniz.ayyyyyyy
g eceler ile sırdaşım olan bu dosyayı silemezsiniz.

------------------------------ ------------------------------ ---

azer bül bül windows sürümü

bu sürümde masa üstü,simgeler ,doayalar hep titriyor tutturmak çok zor bunu kollanmayı mühendisler
tavsiye etmiyor.

banu alkan windows sürümü

çıkan her dosyada dosyamı ve başka neremi neremi..silmek istersin

müslüm gürses windows sürümü

bunu da mühendisler kullanmayı önermiyor çünkü windows 98 den de ağır bir sürüm her pencere 15 dk
gibi geç bir sürede açılıyor. hep eveeeeeeeet ne istemiştiniz gibi sersem bir sürüm daim içmiş bir
sürüm kısaca kafayı bulmuş bir windows

tavsiye edilen sürüm ise ajda pekan sürümü

çünkü hiç eskimiyor devamlı kendini yeniliyor.hep aynı kalıyor kaçsene kullanırsanız kullanın ilk
meşhur olduğu gibi hızlı hareketli
scaracco

scaracco

Doğum tarihi : 10/06/83
Aracınızın Modeli : 95 SPRING

MesajKonu: BELKİ HAYATIN VE GERÇEK AŞKIN KENDİSİ   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2008-01-24, 13:00

gerçek aşkın ve sevgini kendisi

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 10rv19mhke8
onurfairway

onurfairway

Doğum tarihi : 10/12/83
Aracınızın Modeli : ladas vegas:P

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-02-23, 10:39

güzel konuymuş hortlatam dedim Laughing Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-02-28, 20:35

YAŞINA GÖRE ERKEK
*20 yaşında erkek FİAT gibidir. Küçük ama hızlı.
*20-30 yaş arasında PORSHE gibidir. Hızlı ve konforlu.
*30-40 arası erkek VOLVO gibidir. Biraz sıkıcı ama teknik olarak mükemmel.
*40-50 arası erkek OPEL gibidir. Yapabileceğinden fazlasını vaat eder.
*50-60 arasında ise eski bir FORD gibidir. Harekete geçirmek için karbüratöre biraz alkol koymak gerekir.

alıntıdır... Very Happy
canerland

canerland

Doğum tarihi : 18/12/80
Aracınızın Modeli : 93 Broadway Gte Platin

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-03-01, 05:15

Bu alkol doğru mudur ? Karbüratöre konan Very Happy

Benden de bir kamyoncu lafı.."Karayollarında değil kollarında ölmek istiyorum"....
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-03-01, 06:53

karadeniz demiş ki:
YAŞINA GÖRE ERKEK
*50-60 arasında ise eski bir FORD gibidir. Harekete geçirmek için karbüratöre biraz alkol koymak gerekir.

alıntıdır... Very Happy
deniz çok tesadüf ederim,ustalığına laf ettik diye sende bize bel altı vuruyon,ben kamaro z 28 gibiyim Sad
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-03-01, 18:39

canerland demiş ki:
Bu alkol doğru mudur ? Karbüratöre konan Very Happy

Benden de bir kamyoncu lafı.."Karayollarında değil kollarında ölmek istiyorum"....

eter abi, genelde dizelleri sabah kolay çalıştırmak için 1 bezi eterleyip hava filtrlerinin girişine dayarlar, alet marşı gördüğü anda çalışır... Smile
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-04-05, 08:16

e ne kaldı geriye, ne izlicek bu çocuklar... :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 57527 tamam yurt müdürü kendini feda edip hepsini tek tek incelemeden geçirmiş ama, bu kadar da sıkı olmamak lazım bence... :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 366156 :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 635764

:D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Ab9bcf84
samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-04-05, 19:16

93 spring demiş ki:
karadeniz demiş ki:
YAŞINA GÖRE ERKEK

alıntıdır... Very Happy
deniz çok tesadüf ederim,ustalığına laf ettik diye sende bize bel altı vuruyon,ben kamaro z 28 gibiyim Sad

Süper :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 57527
modi

modi

Doğum tarihi : 23/09/83
Aracınızın Modeli : ..........

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-04-06, 19:03

93 spring demiş ki:
karadeniz demiş ki:
YAŞINA GÖRE ERKEK

alıntıdır... Very Happy

abi senin yaş kırkikimiydi Question

ahanda kırkelli arası :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 366156
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: :D 9-11 Eğlence Köşesi :D   :D    9-11 Eğlence Köşesi    :D - Sayfa 2 Empty2010-04-06, 19:16

kırklarelli abi,memleketim Very Happy

:D 9-11 Eğlence Köşesi :D
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2