RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

vw nedenmi pahalı :)

+7
lıon
olvne
burcinhan
VetApex!
canerland
mermer_baker
barut
11 posters
YazarMesaj
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

vw nedenmi pahalı :) Empty
MesajKonu: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 19:10

https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
mermer_baker

mermer_baker

Doğum tarihi : 01/01/87
Aracınızın Modeli : Broadway 97

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 19:15

Tüm vw'leri elden geçirmişler Very Happy lafın kısası DAYANIKLILIK
canerland

canerland

Doğum tarihi : 18/12/80
Aracınızın Modeli : 93 Broadway Gte Platin

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 19:27

Geçen gün bizim orada kaza oldu hemen hemen aynı yaşta biri vw caddy biride honda civic kafa kafaya vurdu.vw hafif tampon indi ızgara kısmı kırıldı.Honda ise radyatör motorun üstüne çıktı denebilir.ön kaput pert oldu.Almanlar bu konuda iyi.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com
VetApex!

VetApex!

Doğum tarihi : 13/09/85
Aracınızın Modeli : aracı yok

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 19:57

almanlar sağlamlık tan başka ne biliyorlar acaba ?
http://www.nettekalite.com
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 20:38

Adamların çukurları bile bizim otobanlardan daha düzgün, bu testin Türkiye'de yapılmasını öneriyorum Smile
http://www.motur.org
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 20:54

Bu almanlar da arap misali yağı bol bulunca şaşırıyorlar biraz Smile Yazık ya güzelim araçlara deneme için bile olsa kapıyı nasıl da çarpıyor Smile Fazla Kobra Takibi izleyip etkisinde kalmış herhalde vw vw nedenmi pahalı :) 916329
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
lıon

lıon

Doğum tarihi : 03/04/76
Aracınızın Modeli : Corolla luna

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 21:05

facebook Sad
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 21:37

almanlar gerçekten kaliteli,T4 ü 3 sene kullandım 100.000 km civarı yol yaptım(ki İstabul un yolları malum),bir sefer arabayı satmam yakın ön takım yaptırdım,beyaz ve opak renk olmasına rağmen kaportasında en ufak bir paslanma belirtisi olmadı,
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-04-30, 21:56

bukadar ağır şartlarda test ediyorlar ama nasıl oluyorda türkiyeye gelince bozuluyor bu arabalar hayret Sad

enazından opel alman malı değil galiba
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-05-01, 02:40

VetApex! demiş ki:
bukadar ağır şartlarda test ediyorlar ama nasıl oluyorda türkiyeye gelince bozuluyor bu arabalar hayret Sad

enazından opel alman malı değil galiba

Opel Alman malı Anıl Smile

ADAM OPEL

Opel, bir Alman otomotiv firmasıdır. 21 Ocak 1863`te Adam Opel tarafından kuruldu. İlk zamanlarında dikiş makinesi ve bisiklet üreten bir firma olarak hizmet vermekteydi. Otomobil üretmeye 1899 yılında geçildi. Kısa süre öncesine kadar, General Motors Corporation şirketler grubunun çatısı altındaydı. Ancak, 2009 Mayıs ayında General Motors iflasın eşiğine geldiği için Opel, Kanada-Avusturya ortaklığı Magna-Steyr'a satılması kararlaştırılmış, ancak 3 Kasım 2009 tarihinde GM, satma kararından vazgeçmiştir.

Opel, İngiltere'de Vauxhall, ABD'de Saturn, Avustralya'da Holden tarafından temsil edilmektedir.
http://www.motur.org
VetApex!

VetApex!

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-05-01, 06:17

tamam ama ben kaportası kariç hiçbiryerini beğenmedim. çok fazla sorun var, dayanıklı olduğunuda sanmıyorum. belki çarpışma testlerinde sorunsuzdır ama ben mekanik elektronik aksamdan bahsediyorum.

alman arabası deyince bmw mercedes audi wolsvagen heralde bide volvo var. bunların hepsi çok sağlam arabalar.. adamların kullanım tarzları, kişilikleri konuşmalarından belli. fıkralara bile konu olmuştur almanlar serttir. bi opel de hayat yokmuş oda bizi buldu. zaten okumuştum opel almanyanın doğanı şahini. çok kızgınım çok
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-05-01, 08:04

VetApex! demiş ki:
yah yah yah yah vw nedenmi pahalı :) 916329
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-05-01, 17:27

VetApex! demiş ki:
tamam ama ben kaportası kariç hiçbiryerini beğenmedim. çok fazla sorun var, dayanıklı olduğunuda sanmıyorum. belki çarpışma testlerinde sorunsuzdır ama ben mekanik elektronik aksamdan bahsediyorum.

alman arabası deyince bmw mercedes audi wolsvagen heralde bide volvo var. bunların hepsi çok sağlam arabalar.. adamların kullanım tarzları, kişilikleri konuşmalarından belli. fıkralara bile konu olmuştur almanlar serttir. bi opel de hayat yokmuş oda bizi buldu. zaten okumuştum opel almanyanın doğanı şahini. çok kızgınım çok

abartma o kadar... Wink allah aşkına, bu araba sana 2 haftada kaç para masraf çıkardı ki, milletin ağzına bakıyosun... yok almayanın doğanı şahiniymiş, olm saydığın markalara baksana, ne olcaktı almanyanın mercedesi mi... Question vw nedenmi pahalı :) 161161 opel kötü 1 araç değil kesinlikle, kuzenim astra classic ile 100.000 km yaptı, bagajında da yağ bidonu yoktu... Wink alınmış artık işte, böyle yaparak mutlu olamazsın ki, keyfini çıkarmaya çalışsana...

93 spring demiş ki:
VetApex! demiş ki:

abi ne adamsın yaa... vw nedenmi pahalı :) 910817 lol!
http://www.ladatr.com
ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: vw nedenmi pahalı :)   vw nedenmi pahalı :) Empty2010-05-01, 17:34

93 spring demiş ki:
VetApex! demiş ki:

lol! lol!

vw nedenmi pahalı :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-