RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bu Pazar Aracına Ne yaptın..

+74
magday
mesutck
umutizmir
ozgur81
dreamaboutmed
ALİMETE
crazylover
djjoe22
ipekcan
ercan9145
alpermemo
alex555
ilkay008
mortar
mehmet3437
renaultroad
modi
MUSTAFA
ahmetcan466
34FLASHS35
konvekta
livan08
yvz_61
irfan
mahmut-ayan
staplis
DeRNaZ
AdnanSim
KAANPAKAY
keskin
ayılan
ferdenbal
renault9spring
FERHAT44
seyitserbest
LnL49
Renault9
ramchoo
rdmaksl
guide
beyazıt
EnergyBlue
VetApex!
ARMADA_FB
alpi76
ziyacık
ozzz2110
crazykaan
Evliya Çelebi
samsunlu R-9
hakacho
duymazay11
karadeniz
solaris
metin
koraytek2007
salla2000
onurfairway
93 spring
olvne
burcinhan
dal_fatih
Cihangir KALKAN
Low-Rider
kudal
ahmetozturk
izmlocal
alles112
XDiscovery
mustaf67
canerland
barut
haydarguducu
kozluca21
78 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
mustaf67

mustaf67

Doğum tarihi : 01/01/76
Aracınızın Modeli : 1988 R11 GTS

Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 13:51

93 spring demiş ki:
sen yinede sıkma,o valfe 100 bar basması için motorun yanması lazım,gevşek kalsın araç kendi havasınıda alır
Tamam abi bi daha sıkmıcam Neutral
MUSTAFA

MUSTAFA

Doğum tarihi : 26/02/81
Aracınızın Modeli : 1992 BRODWAY GTE

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 13:54

93 spring demiş ki:
mustaf67 demiş ki:
Aslında kapak sağlıklı olursa sıkmanın sakıncası olacağını sanmıyorum, çünkü basit bir bidon kapağı değil kendisi, bir nevi emniyet valfi gibi çalışır.
sen yinede sıkma,o valfe 100 bar basması için motorun yanması lazım,gevşek kalsın araç kendi havasınıda alır
o kapak gevşek zaten abi ben aldığımda o kapak zten delikti ispiralle kesmişlerdi ben altı ay kadar bindim kardeşim sanayiye gittiğinde çok bilmiş ustanın biri kapak delikdiye değiştirmiş eskiyide atmışlar bende devam ettim öle ama hep gevşek kalıyo
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:04

bazı arkadaşlarımız bahseder,araç çalışınca içerden lokurtu geliyo diye,işte kapağı gevşek tutsalar,o havayı kendisi alacak,inanın bana fren hidrolik kapağınıda fazla sıkmassaanız içinde kalmış olan havayı atar,reno başkadır Very Happy (kafadan ve tahmini hiç bişey yazmam)
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:06

MUSTAFA demiş ki:
Evliya Çelebi demiş ki:
Elinize sağlık, sanırım araç antifiriz görmediği için genleşme deposu pas olmuş!
aman abi ne antivirizi benden önce yoktu zaten antiviriz çokda gerekli değil antalya da zaten koysamda elekgibi olur hertaraf diye düşünüyorum ben daha önceki aracımdada yoktu kışın afyona gidicez diyo koyduk i yerden su kaçırmıştı

Ne gerek var acizane bildiğim kadarını söyleyeyim,
devirdaim, radyatör kalorifer peteği... ve su kanalları kireçli çeşme suyundan kireçlenir, adam gibi devirdaim yapamaz motor soğumaz, içerisi ısınmaz... ama yaz kış antifirizli olsa bunlar daha uzun vadede ve zor olur

antifiriz koyunca araba neden su kaçırsınki merak ettim, kapanan deliklerimi açacak?
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:10

Evliya Çelebi demiş ki:
MUSTAFA demiş ki:
Evliya Çelebi demiş ki:
Elinize sağlık, sanırım araç antifiriz görmediği için genleşme deposu pas olmuş!
aman abi ne antivirizi benden önce yoktu zaten antiviriz çokda gerekli değil antalya da zaten koysamda elekgibi olur hertaraf diye düşünüyorum ben daha önceki aracımdada yoktu kışın afyona gidicez diyo koyduk i yerden su kaçırmıştı

devirdaim, radyatör kalorifer peteği... ve su kanalları kireçli çeşme suyundan kireçlenir, adam gibi devirdaim yapamaz motor soğumaz, içerisi ısınmaz... ama yaz kış antifirizli olsa bunlar daha uzun vadede ve zor olur

antifiriz koyunca araba neden su kaçırsınki merak ettim, kapanan deliklerimi açacak?
evet
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:14

Evliya Çelebi demiş ki:
MUSTAFA demiş ki:
Evliya Çelebi demiş ki:

bu olayın aynısı eski gtsde başıma geldi

hiç antifiriz koyulmayan arabaya antifiriz koyulduğu zaman ne var ne yok hepsi çözülmeye başlıyor ordan burdan patlıyor. Patlamadığı zaman ise regülatörün girişini tıkayıp kafanın donmasına sebep oluyor ve sap gibi yolda sıcak su arıyorsunuz Smile
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:15

Kapanan delikler açılır öylemi? daha ince olduğu içinmi abi?
su - antifiriz konusunda yazdıklarım konusunda ne dedin
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:19

Evliya Çelebi demiş ki:
Kapanan delikler açılır öylemi? daha ince olduğu içinmi abi?
su - antifiriz konusunda yazdıklarım konusunda ne dedin
su pas ve kireç yapar,anti freez kimyasaldır,pas ve kireci çözer,yazin uzatma sağlı sollu girişçem Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 916329 Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 45573
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:22

93 spring demiş ki:
su pas ve kireç yapar,anti freez kimyasaldır,pas ve kireci çözer

Eminsin - sallamıyosun demi abi ???

Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 916329 (kendi) Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 8541
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:23

bak ben karatede biliyom Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 916329
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 14:26

93 spring demiş ki:
bak ben karatede biliyom Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 916329

Takılıyorum sana, öperim ellerinden abim benim Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 127664
MUSTAFA

MUSTAFA

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-11, 15:00

Evliya Çelebi demiş ki:
MUSTAFA demiş ki:
Evliya Çelebi demiş ki:

abi yıllarca antifirizsiz çalışmış şimdi koysam bütün delikler açılcak tabiki antifiriz koymaktan yanayım ama diğer arabam 2000 modeldi onda başıma geldiği için buna daha öncede olmadığından dolayı koymadım
yvz_61

Doğum tarihi : 10/02/95
Aracınızın Modeli : 1992

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-13, 09:21

malesef izde yıllaardır antifiriz kullanmadık su böyle hep baslı gibi ama bu saatten sonra antifiriz koyulmaz çünkü bizimde bir akrabamızın başına geldi koydu antifirizi arabaya birden bütün paslar toplandı heryeri tıkadı bidaha baştan tesisat değişmek zorunda kaldı Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-13, 20:49

yvz_61 demiş ki:
malesef izde yıllaardır antifiriz kullanmadık su böyle hep baslı gibi ama bu saatten sonra antifiriz koyulmaz çünkü bizimde bir akrabamızın başına geldi koydu antifirizi arabaya birden bütün paslar toplandı heryeri tıkadı bidaha baştan tesisat değişmek zorunda kaldı Very Happy

e nolcak peki şimdi... Smile
http://www.ladatr.com
koraytek2007

Doğum tarihi : 15/08/89
Aracınızın Modeli : Toros SW 1992

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-14, 12:57

Hafta içinde bir çürüğü düzeltmek için girdiğim projede buda olsun,burayıda ele alalım derken.
5,6 tane yer oldu.2 gün önce macunlanan yerler kuru zımparayla tesviyelenip ardından ıslak zımpara uygulanıp astarlandı.İşlemleri aslında kendim yapacaktım ama boyacı abim ben hallederim sen benim pcyi formatla dedi.Üstümden yük kalktı. Very Happy
Eğer yarın boyatamazsam bayramdan sonraya kalacak.
Doğal olarak bu olayı dün akşam kız ark. anlatınca "o zaman yarın arabayı yıkamazsın demi" dedi?
Bugünde birazdan önce sinema sonra çarşıda dolaşacağız.Olan benim F1 yarışına oldu, tam yarış saatinde evden çıkacağım.
http://www.koraytek2007.tr.cx
beyazıt

beyazıt

Doğum tarihi : 16/11/89
Aracınızın Modeli : 1998 model megane 2.0

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-14, 16:15

bu pazar demiyimde bu perşembeden bu yana. Aracın akü altındaki boşluğa bir saç bulup, o kısıma göre uyarlayıp, o kısımı güzelce temizleyip, macunladım, perçinledim ve yapıştırdım. Son olarak ta sprey boya ile boyadım. Toplam 1 günümü aldı. öğleden sonra başladığımı farz sayarsam. Perçin işe başlamaya ramak kala aklıma geldi ve iyikide gelmiş çok sağlam oldu.

Kullanılan malzemeler

Perçin makinesi, perçin, 404 çelik demir yapıştırıcı, macun, sprey boya.

Böylelikle geçmiş olsun diyorum kendime artık arabamı yıkatabilirim Very Happy oley ve başka da şimdilik uğraşıcağım bir kısım yok (:

Resim çekmedim çünkü cep telimi satıyorum artık yaptığım projeler resimsiz anlatım olacak. Sad
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-14, 17:34

2001 omega komple zımpara+pasta cila, 2005 punto komple yıkama, 2006 lada komple yıkama... 1 de megane coupe vardı ben geldikten sonra ona dokundular mı bilmiyorum... Smile

mustaf67

mustaf67

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-14, 22:17

Cumartesi egzoz baştan sona değişti, hepsiburada'dan aldığım kör nokta aynaları ve silecekleri taktım
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 4597def7
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 C905db56

Pazar günü geri manevralarda frene basınca gelen küt sesi için tekeri söküp baktım, Selim abinin dediği gibi merkezi tutan 2 tane 18'lik civata var, o kısımlarda boşluk oluşmuş, merkezin üzerinde hareket ettiği silindirlerin de körükleri yırtılmış. Şimdilik biraz yağlayıp geri topladım.
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 7419cf8d

Regülatöre gaz gönderen kesicinin içindeki filtreyi merak ediyordum söküp baktım; keçe çıktı, giriş tarafı koyu gri üst tarafı temizdi
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 C5413cea

Benzinle biraz yıkayıp tazyikli hava ile kuruttum tertemiz oldu ve geri topladım. Sonuç hafif silkeleme vardı arabada kayboldu.
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Bdfddd7f

Akşam olunca da aklıma gelen benzin/lpg anahtarına daldım, biraz kesme biçme sonrası tam istediğim gibi oldu (saatin ayarı doğrudur Smile )
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 05b528af

Bozuk para gözümüz biraz daraldı ama değdi
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 1303007d
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-14, 22:29

elina sağlık abi, düğme aşşada olsa daha mı iyi olurdu acaba... Question Rolling Eyes
mustaf67

mustaf67

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-14, 22:35

karadeniz demiş ki:
elina sağlık abi, düğme aşşada olsa daha mı iyi olurdu acaba... Question Rolling Eyes
öyle de olur tabiki, ben böyle sevdim Smile
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 06:52

mustaf67 demiş ki:
karadeniz demiş ki:
öyle de olur tabiki, ben böyle sevdim Smile

Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 261607
barut

barut

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 06:56

güzel olmuş Mustafa eline sağlık
MUSTAFA

MUSTAFA

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 08:02

emeğe saygı maşallah iyi iş çıkarmışsın abi bende oraya almayı düşünüyom aşada ara sıra dizimi çarpıyom
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 09:48

karadeniz demiş ki:

bende beğendim, eline sağlık abi Wink
MUSTAFA

MUSTAFA

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 14:36

ben bu pazar aracıma hiç bişey yapmadım arabasısla koca bi gün geçiren adil le çay içtim Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Ce13bf09Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 232dc8e4
beyazıt

beyazıt

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 15:58

Bugün aracı yıkadım temizledim daha da bitmedi. Aslında biran çok sinirlendim bir daha yıkamıcam diye ama sonradan geçti sinirim (:

Şimdide gidip içini temizleyip cila atmak kaldı. Onlarıda yaptıktan sonra otur izle Very Happy
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 16:12

MUSTAFA demiş ki:
ben bu pazar aracıma hiç bişey yapmadım arabasısla koca bi gün geçiren adil le çay içtim
elinize sağlık,diğer resimleride bekliyoruz,
ama olmamış Adil hani bu çayın pastası,keki kurabiyesi,böreği.çöreği Very Happy
olvne

olvne

Doğum tarihi : 03/09/88
Aracınızın Modeli : 1995 Spring

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 16:42

Lastiğini tamir ettirdim, kraft hortumu almıştım ne zamandır onu taktım, motoru sildim kabaca, kilitlere wd-40 sıktım, tozunu aldım, suyuna-yağına baktım ve son olarak ne zamandır dağınık olan bagajı topladım. Artık bayramda yeni bir cinslik çıkarmazsa bir derdi tasası kalmadı şimdilik.
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/otomobilim-f7/1995-ren
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 16:54

kelebek hortumunu kelepçesi kesmiş, motor suyunu inceden sızdırıyordu...baktım hortumun payı var ucundan kestim 1 miktar tekrar taktım, sanırım sağlam oldu... Smile
koraytek2007

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 19:41

akşam 20.00de önce lpg ve benzinimi aldım sonrada bir güzel detaylı iç-dış temizliğimi yaptım.Motorda istiyor ama gece uğraşmak istemedim onu motor temizleme spreyimle yarın temizleyeceğim.En son lastikleri parlattım mini şehiriçi tur attım ve otoparkdaki yerine bıraktım.
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 19:43

Vaaay adili uzun kollu giyinik görmek ne güzel, demekki Antalyada da hava serin olabiliyormuş Very Happy
kudal

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 20:02

ben mesaideydim. yani çalıştım arkadaşlar pazar günü...
irfan

irfan

Doğum tarihi : 21/12/82
Aracınızın Modeli : FAİRWAY

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 22:49

marşbiyelleri,iki gün evvel boyandı,ve taktım.97 rni,nin marşbiyelini aldım,yan sanayı 45,lira tam iyi oturmadığı için pelçinledim,çok güzel oldu,,
beyazıt

beyazıt

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-15, 22:50

Çok sağlam olmuştur abi. O marşpiyel kırılır perçin yinede kopmaz (:
irfan

irfan

Doğum tarihi : 21/12/82
Aracınızın Modeli : FAİRWAY

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-16, 21:31

beyazıt demiş ki:
Çok sağlam olmuştur abi. O marşpiyel kırılır perçin yinede kopmaz (:
evet aynen öyle arkadaşım,beton gibi oldu Smile
koraytek2007

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-16, 22:50

Şanssızlık bugün yakamızı bırakmadı sabahdan köye dedemlere gitmek eşyalarımızı hazırlarken annem bahçede düştü ve acile gittik.yüzünde küçük bi açılma vardı bir dikiş attılar.
Sonra köyde babam elini kesti fazla derin değil ve kanama çok olmadı.
Gideceğimiz zaman aracı çevirip geleyim diye gittim etraf kap karanlık birde yağmur çilediğinden bişey görünmüyor sokak lambası bile yok.neyse gittim ileri geri gelirken(yokuş olduğundan geri vitese takmadım arkada sadece park lambaları yanıyor) inek pisliği yığmışlar daldım çıktım eyvah ön taraf kirlendi derken bir gürültü koptu(tabi bağlantıyı kopardım b.k yoluna gidiyordum) arkada toprak yığını varmış.eyvah dedim tampon gitti.
sokağa girince bi lambanın altına çektim baktım bişey yok egzostu elimle salladım bi kopukluk,kırılma yok gibi ama baktıracağım tabi.
bu arada çarpmanın etkisiyle egzost çamur dolmuş onu temizledim.
Nasıl bayram oldu anlamadık.Yarın yada sonraki gün egzostcuda lifte alıp baktırayım biyer kırılmışmı diye.
Yarın boş bir zamanım olursada aracı yıkamam lazım kokudan durulmaz artık.
barut

barut

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-17, 06:48

Geçmiş olsun Koray. senin artık 40 gün 40 gece yıkaman lazım o kokular anca gider Smile
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-17, 14:55

Geçmiş olsun Koray.
yvz_61

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-17, 15:19

sanada geçmiş olsun koray abi yakınında olsam temizlemene yardım ederdim ama malesef Trabzon-İzmir Very Happy
koraytek2007

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-17, 17:06

Sağolun arkadaşlar.
Temizlik önemli değil hallettim,hem yapılacak küçük işler vardı onlarıda yapmış oldum.
yvz_61

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-17, 17:35

her işte bi hayır vardır lafını hatırladım şimdi belkide oraya çarpmasan o yapılacak küçük işleri ne kadar daha sonra yapacaktın Very Happy
koraytek2007

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-17, 17:48

yvz_61 demiş ki:
her işte bi hayır vardır lafını hatırladım şimdi belkide oraya çarpmasan o yapılacak küçük işleri ne kadar daha sonra yapacaktın Very Happy
O konuda haklısın.
En kısa zamanda radyatör fanı ve sislere röle takma işinide ele alacağım.
beyazıt

beyazıt

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-17, 20:11

Geçmiş olsun koray...
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-18, 09:34

tek olan bunlar olsun, sağlık olsun, anneye babaya geçmiş olsun...
koraytek2007

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-18, 15:24

Sağolun arkadaşlar, hepinize teşekkürler
AdnanSim

AdnanSim

Doğum tarihi : 22/09/94
Aracınızın Modeli : 1991 Renault 11 GTS C.P

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-20, 15:25

bayramda boş durmadım arabanın kapı içlerindeki pislikleri temizledim ve sonrada arabayı Smile,musayit olduğumdada menteşelerdeki paslara zımpara ve boya yapacağım.

Temizlik Öncesi
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 161120101437
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 161120101438
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 161120101439

Temizlik Sonrası
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101445
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101442
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101441
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101443
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101444

Buda Arabanın Temiz Hali Very Happy

Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101448001
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101450001
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101446001
Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 171120101447001

samsunlu R-9

samsunlu R-9

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : .

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-20, 16:35

Güzel olmuş Adnan ellerine sağlık , ön sağ kapı baba diregi alarm durumuna geçmiş.
AdnanSim

AdnanSim

Doğum tarihi : 22/09/94
Aracınızın Modeli : 1991 Renault 11 GTS C.P

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-20, 17:06

samsunlu R-9 demiş ki:
Güzel olmuş Adnan ellerine sağlık , ön sağ kapı baba diregi alarm durumuna geçmiş.
teşekkürler biraz yordu ama değdi Very Happy ön sağ kapı Pas konusundamı alarm veriyor?
yvz_61

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-20, 17:26

valla adnan bence arabanın arka camındaki renault yazısını çıkart çok kötü olmuş çünkü ben bizimkiyle yarım saat jiletle uğraşmıştım ama en sonunda çıkıyor ve emin ol çok daha güzel oluyor Very Happy
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: Bu Pazar Aracına Ne yaptın..   Bu Pazar Aracına Ne yaptın.. - Sayfa 13 Empty2010-11-20, 17:56

yvz_61 demiş ki:
valla adnan bence arabanın arka camındaki renault yazısını çıkart çok kötü olmuş çünkü ben bizimkiyle yarım saat jiletle uğraşmıştım ama en sonunda çıkıyor ve emin ol çok daha güzel oluyor Very Happy

Bravo Very Happy
http://www.motur.org

Bu Pazar Aracına Ne yaptın..
13 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sonraki
 Similar topics
-