RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)

+29
mehmet1986
onurfairway
samsunlu R-9
barut
Renault9
burcinhan
93 spring
Evliya Çelebi
mike.0606
oLkaN
Gökhan
Flywheel
r9
bvgra
drhakancan
ahmetozturk
CEDRIC06
r9_dynamique
tlg_srg
Kavkaz
oguz
oxigen
scaracco
karadeniz
Liceneus
XDiscovery
Cihangir KALKAN
sisyphos
adu040
33 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Cihangir KALKAN

Doğum tarihi : 01/01/00
Aracınızın Modeli : a

Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-03, 15:51

karadeniz demiş ki:
ölümsüz başlığı kim yazdı len... Very Happy

Bir türlü gerçekleştiremediğimiz Ankara buluşması şeklinde bir başlık daha güzel olurdu. Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 916329
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

Doğum tarihi : 15/09/84
Aracınızın Modeli : 1990 Model Mitsubishi Lancer 1.5 Special Edition :)

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-03, 15:59

salla2000 demiş ki:
gözümüz yok saten kıskanıos çatlıos bizden bi cacık olcağı yok başkasına .ok atıos işte kendi adıma konuşuom

Eskişehire gelirsem haber ederim abi Wink
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t5950p50-1990-model-mi
salla2000

salla2000

Doğum tarihi : 04/01/74
Aracınızın Modeli : 1993 Renault 11 RAINBOW

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-03, 16:10

tmm beklerim Wink
renaultroad

Doğum tarihi : 01/01/89
Aracınızın Modeli : Renault 9 GTC

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-04, 19:11

Arkadaşlar pazar gunu saat 13.00 da ankamall açık otoparkı olarak günü değiştsek çok daha iyi olacak. ne dersiniz ?
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-04, 21:54

renaultroad demiş ki:
Arkadaşlar pazar gunu saat 13.00 da ankamall açık otoparkı olarak günü değiştsek çok daha iyi olacak. ne dersiniz ?

Bana uyar Wink
renaultroad

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 14:58

bugun yasin abim'le ankamall'da buluşmayı gerçekleştirdik.kendisine teşekkur ediyorum geldiği için.epey uğraştı benim r9'la.yaptıklarını gelince kendisi anlatır size ama bugune kadar duymadıgım sesleri duydum arabamdan lambalar açık kapılar açıldıgında sesli ikaz veriyor artık ön 2 kapı açıldıgında da içeride ışık kapı switch'ine bağlı olarak açılıyor.bunlar aracımın 20 senedir bilmediğim özellikleri.unutmadan bagaj'da ışık varmış bunu da bilmiyordum tabii yasin abim bulana kadar Smile . epey uğraştı oraya da saolsun.içinde sofist ampul varmış bi zamanlar ve çalısıyormuş fakat ampulun çalısmadıgını da gorduk orada neyse kendi arabasından Toshiba marka sofist ampulu getirdi tabii ampul benim aracıma kucuk geldi bir işe yaramadı Smile
distiribütör kapaığını söktük biraz zımpara yaptık.aynı şekilde terzi makarnasını da soktuk onu da zımparaladıktan sonra monte yapıp vidaladık.
yasin abim benim arabayla bir tur attı arabam hakkında pek bir yorum yapmadı Smile atak bir araç dedim ben sonuna kadar bastı yok hiç de bir ataklığı gormediğim dediği an yasin abi ben yıkıldım Smile
ben de yasin abimin arabasını kullandım güzel araç herşeyden önce teknolojik bizim r9 lara gore içeriden açılan bagaj ve yakıt deposu düzeneği mevcut 4 cam otomatik m.kilit.yine içeriden açılabilen arka koltuk sırtılığı,arka kol dayama ... v.b güzel araç fakat biraz korkarak kullandım(emanet araç)debriyajı benim renault9 a göre oldukça yumuşak hatta kendisine debriyaj hidrolik mi diye de bir soru sordum oldukça yumuşak bir debriyajı var

velhasılı güzel bir buluşmaydı.yasin abimle tanışmış olduk.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 15:25

şeytanın bacağından gelen sesler bunlar... Very Happy
http://www.ladatr.com
93 spring

93 spring

Aracınızın Modeli : param olunca range rower,para bitti game ower

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 18:02

karadeniz demiş ki:
şeytanın bacağından gelen sesler bunlar... Very Happy
katılıyorum,sıvılıyorum ve gazlıyorum ve vet tebrikler,damlaya damlaya birikecek,ben bile hergün ama hergün yemin ediyorum,en az bir üye genelde 4 üyeyle oturur çay içer yemek yerim
Cihangir KALKAN

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 18:52

renaultroad demiş ki:
debriyajı benim renault9 a göre oldukça yumuşak hatta kendisine debriyaj hidrolik mi diye de bir soru sordum oldukça yumuşak bir debriyajı var

velhasılı güzel bir buluşmaydı.yasin abimle tanışmış olduk.
Starex' te hidrolik debriyaj var ve pek de yumuşak değil. Toros' taki daha yumuşaktı. Bakımlı olunca telli sistem de yumuşak olabiliyor.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 19:05

ladanın da yumuşaktır mesela debriyajı, çatal baya uzun... Smile
renaultroad

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 19:20

Cihangir KALKAN
o halde yasin abimin arabası olduça bakımlıydı.hidroliği aratmayan bir debriyajı vardı.benim arabadan inip lancere binince biraz olsun şaşırdım.bakımlı araç belliydi.

karadeniz
anladım.hidrolik debriyaj mı senin arabanın ?
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 19:22

yok değil, normal telli debriyaj var ladalarda... Wink
Cihangir KALKAN

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 20:08

renaultroad demiş ki:
Cihangir KALKAN
o halde yasin abimin arabası olduça bakımlıydı.hidroliği aratmayan bir debriyajı vardı.benim arabadan inip lancere binince biraz olsun şaşırdım.bakımlı araç belliydi.

karadeniz
anladım.hidrolik debriyaj mı senin arabanın ?
Pedalınız sertleşmişse telle birlikte pedalı da değiştirirseniz yumuşar. Babamın Toros' unda sertti. Bahsettiğim şekilde değiştirince çok yumuşak oldu. Frenle debriyaj çok yumuşaktı. Sadece gaz pedalı aşırı sertti.
renaultroad

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-07, 20:56

karadeniz
senin lada yeni 2000 li senelerde çıkan ladalardan değil miydi ? hidrolik debriyaj olmaması garibime gitti doğrusu

Cihangir KALKAN
anladım.belki de lancer'in debriyajı yumuşaktır oyle bişey de olabilir.
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-08, 08:21

Ankara buluşmamızda renaultroad kardeşimizle tanışmış olduk, 90 Model R9 GTC, özellikle GTC direksiyonunu çok beğendim, temiz ve düzgün bir araç ama maalesef Çağrının da kabul ettiği gibi bakımsız kalmış, sürekli bakım ve titizlikle bi 20 sene daha götürür bence...

daha sonra ilgi alanım olan elektrikli aksam ile ilgilendik,
Distribütör kapağını söküp içini temizledim, tevzii makarasının ucunu zımparaladım,
benim aracın kontak yarımken kapı açıktı Selim abinin yolladığı R9 uyarı buzzer ı nın sesini duyan Çağrı abi bu ne dedi anlattım bende yok dedi olması lazım dedim,
baktım kapı açılınca tavan lambasıda yanmıyor neden dedim yanmazki abi zaten bu böyle düğmeyi yukarı kaldırınca yanıyo demezmi Very Happy Açtım sol kapı swicini içinde kablo yok, kapı swicinin kablosunu aramak için plastik aksamı söktüm v.b. tel ile kabloyu çektim, swici temizledim taktım yandı, sağ kapı swicinide temizledim oda çalıştı açtım parkları da-di-da-di Çağrı korktu abi bu ne diye Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 57527 dedim bu böyledir böyle çalışır...
Bagajımı gösteriyim dedi baktım lambası yanmıyor deim burda lamba var hadi be abi kafa bulma benle dedi, dedim vaaaaaaaaar ya lazım olsa seyyar lamba var onla idare ederim demezmi Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 366156 neyse onunda switch i söktük switch tırt, uğraştım ama nafile yayı flan fırlayı duruyor, yenisini al tak dedim lambasıda bozuktu onuda tarif ettim
Sonra aklıma gelen ve pişman olduğum ise sinyal park stop v.b. aksamında bir sorun olup olmadığını kontrol etmekti.

Sonra bi test sürüşü yapalım dedik, Çağrı sağolsun nezaketen aracını bana verdi, çok sessiz ve süspansiyonu iyi bir araç, 1. vitesde ufak bir sorun var hatta bu sebeple bana düdük çalan ve benimde düdükle cevap verdiğim ayarcı teyzeye buradan tekrar selamlarımı iletiyorum Very Happy kendisinin de yazdığı gibi bana pek atak gelmedi Smile ani gaz köklemede de bir serilik göremedim ama belkide bu araçların normali böyledir bilemiyorum

Güzel bir buluşmaydı böyle ufak tefek işlerle uğraşmak ve düzeltmek bana hep keyif vermiştir bu sebeple de keyif aldım GTC ile ilgilenirken de

Teşekkürler Çağrı Wink
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-08, 14:46

renaultroad demiş ki:
karadeniz
senin lada yeni 2000 li senelerde çıkan ladalardan değil miydi ? hidrolik debriyaj olmaması garibime gitti doğrusu

Cihangir KALKAN
anladım.belki de lancer'in debriyajı yumuşaktır oyle bişey de olabilir.

abi ne bakıyosun sen 2006 model olduğuna, bundan önce aynı anda hd ile klima da olamıyordu, birini seçiyordun... Very Happy bu son dönem hem klimalı hem de hd li olan ender vegalardan... Smile hidrolik debriyaj da kim...

gerçi o kadar da aşşalamıyalım yaw, 90 model niva hidrolik debriyajlıdır mesela... Rolling Eyes

ayrıca şunu da belirteyim, ben çok farklı araçlar kullandım ve bunların büyük 1 bölümü hidrolik sistemdi, yemin ediyom %80 ine çok uzun zaman alışamadım...hele vw grubuna var ya neye bindiysem 1 garip geldi... Smile
salla2000

salla2000

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-08, 15:51

vayy be bu kadar gazdan sonra olmalıydı zaten oleyy be ANKARA Wink Very Happy Very Happy
renaultroad

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-08, 17:25

karadeniz
hidrolik debriyajlara alışma suresi uzun olabiliyor.bende hidrolik debriyaj arabayı pek sevmem debriyaj dediğin sert ve kuru duzen olacak Smile şaka bir yana nasıl hidrolik direksiyon rahatlıksa hidrolik debriyajda rahatlık.hissiz gibi geliyor bilmiyorum bana.opel meriva kullanmıştım onun da debriyajı hidrolikti pek bir his yok gibi geldi bana.

modi
2008'in ocak ayından beri bir buluşma olmamış ankarada.bu bulusma ile ilk adım atıldı umarım nice buluşmalar gerçekleştiririz.

salla2000
oldu abi oldu sonunda o kadar gaz yetti Smile

Evliya Çelebi
abi bugun akşam saatlerinde arabayla biraz işim çıktı.toplamda 100 km yakın yol yaptım.kapı açılınca ışık yanması bir farklı geldi bana sanki kendimi ust model (2000+) bir arabada zannettim.farlar açıkken dışarı çıkayım dedim (kontak kapalı )arabadan siren sesi geliyor hemen koştum baktım meğer o far açık ikazıymış Smile
bagaj ışığını da bir ara halledecem.ama halledene kadar telefonumun led ışığı iş görecek ya da sana soylemiş oldugum trafik sertindeki gücünü aküden alan ışık Smile(yani mesela)

alışveriş merkezindeki teyze de iyi korna çalmıştı Smile tabii senin araban gibi rahat değil vites geçişleri Smile

ozzz2110

ozzz2110

Doğum tarihi : 21/10/85
Aracınızın Modeli : r9 gte 1992

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-08, 21:03

Vay be. Tebrik ediyorum sizi. Bir sonrakine kısmetse Ankaraya geleceğim bakalım toplayabilecek miyim Ankara bayilerimizi Smile
salla2000

salla2000

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 09:24

başlığın son hali daha güzel olmuşş Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 366156
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 10:14

modi demiş ki:
şeytanın bacaanı çatlattınız Very Happy

Lö adil senide benzeştirdiler kendilerine, abi tekrar bulursak şeytanı nakavtmı etmiş olucaz?
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 10:16

en az 5 kişi olursanız o zaman belki Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 10:26

barut demiş ki:
en az 5 kişi olursanız o zaman belki Very Happy

Oda olur inşaallah abi, ailece gelelim olmazsa Very Happy
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 10:54

2 kişiyle nak aut edemessiniz
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 10:59

93 spring demiş ki:
2 kişiyle nak aut edemessiniz

Gelde yardım et abi o zaman Smile
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 11:01

bak gelirsem oraya Very Happy
salla2000

salla2000

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 11:11

93 spring demiş ki:

Sen gidersen şeytan hazırola geçer abi (Dermişim) Hala kensini genç zannedio işte idare edin vurdummu oturturum ayagında Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 910817 Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 916329 Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 916329 Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 120224 Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 120224 Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 120224 Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 366156 Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 366156 (söleyene bakın bu arada) bu daha komiktiiiii huahahahha
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 11:17

abi kızın etkisi dimi bunlar sürekli sırıtıyorsundur sen dükkan şimdi Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-
salla2000

salla2000

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 11:24

heee pek azım kapanmıo sinek kacacak Very Happy Very Happy
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 11:34

93 spring demiş ki:
Gelirsen göreceeende var, ben ve diğer Angaralı arkadaşlar Very Happy
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-09, 16:25

Evliya Çelebi demiş ki:
modi demiş ki:

Lö adil senide benzeştirdiler kendilerine, abi tekrar bulursak şeytanı nakavtmı etmiş olucaz?

sen ne bakıyon yasin abi ona, o terminatör görüntüsünün altında vahşi 1 bukalemun var... Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 57527 anında benzer bulunduğu ortama...
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 07:07

karadeniz demiş ki:
Evliya Çelebi demiş ki:
modi demiş ki:

sen ne bakıyon yasin abi ona, o terminatör görüntüsünün altında vahşi 1 bukalemun var... Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 57527 anında benzer bulunduğu ortama...

Vay beee kimseyi tanıyamamışık harbici study
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 08:31

modi demiş ki:
ben bir dolgu maddesiyim heryere dolarım Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 120224

yavv yasin muhabbet ediyoz şurda ,,

senin şu antalyadaki cihazların bakım zamanı gelmemişmi daha Question

yok abi daha yeni verdik, geçen bi eğitim işi vardı arkadaşı yolladılar, kısmet Smile
Cihangir KALKAN

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 14:04

Başlık öldüğüne göre yıkayın da gömelim.
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 14:11

Cihangir KALKAN demiş ki:

mesela... Question

Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 LiveImages%5CFoto%20Haber%5C513%5CBikini%20oto%20y%C4%B1kama%5C06

fare zehiri bulun banaaaaaaa... Shocked Shocked Shocked Shocked
mehmet1986

mehmet1986

Doğum tarihi : 05/02/86
Aracınızın Modeli : Broadway

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 21:19

herkese selam arkadasşlar...
mehmet1986

mehmet1986

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 21:35

arkadaslar benı unutmayın mutlaaka gelirım tam kesin tarıh bellımı saatıde belırleyın...
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 21:38

mehmet1986 demiş ki:
arkadaslar benı unutmayın mutlaaka gelirım tam kesin tarıh bellımı saatıde belırleyın...

başlığı iyice baştan sona sindire sindire 1 okumanızı tavsiye ederim, aradığınız herşeyi bulurusnuz...
mehmet1986

mehmet1986

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 21:39

buseferseytanın bacanı çatlatalım arkadaslar yaaaa
mehmet1986

mehmet1986

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-10, 21:43

bencede güzel olmuş son halı
Cihangir KALKAN

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-11, 04:16

Topuklarına mı sıktınız yoksa? Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 916329
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-11, 06:55

mehmet1986 demiş ki:

Mehmet kardeş sen aklımdaydın ama forumda aktif olmayınca görüşemedik, mahallede de denk gelmiyoruz Very Happy
mehmet1986

mehmet1986

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-11, 20:55

ya işlerım çok yoğun bu aralar ondan kardes ya , hfta sonuda mahallede çok dolanıyorum ama göruşemıyoz ya var bulusma demı..?
93 spring

93 spring

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-11, 22:54

karadeniz demiş ki:
Cihangir KALKAN demiş ki:

mesela... Question

Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 LiveImages%5CFoto%20Haber%5C513%5CBikini%20oto%20y%C4%B1kama%5C06

fare zehiri bulun banaaaaaaa... Shocked Shocked Shocked Shocked
bunlar sadece iç dışmı yıkıyo deniz
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-12, 06:53

mehmet1986 demiş ki:
ya işlerım çok yoğun bu aralar ondan kardes ya , hfta sonuda mahallede çok dolanıyorum ama göruşemıyoz ya var bulusma demı..?

Geçen pazar buluştuk 2 kişi Smile
Bayramdan sonrası için bir buluşma daha düzenleyelim dersen olur Smile
28 Kasımda muhtemelen Mitsubishi Club olarak bulıuşacağız, alternatiflere ve hertürlü teklife açığım Smile
mehmet1986

mehmet1986

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-12, 17:28

anladım pekı bayramdan sonra tekrar bır buluşma daha yapsak ama 2 kışıyle olmazkı ya şöyle kalabalık olmamız lazım ya dımı?
renaultroad

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-12, 19:07

buluşma olacaksa bende varım eğer müsait olursam
mehmet1986

mehmet1986

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-13, 17:28

bayramdan sonraki pazar diyorum bulussak olmazmi arkadaslar.... ya ama herkes gelmeli bi soyle ankarada tur atsak .....
mehmet1986

mehmet1986

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-13, 17:29

herkese iyi formlarr.......
Evliya Çelebi

Evliya Çelebi

MesajKonu: Geri: Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)   Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor) - Sayfa 4 Empty2010-11-15, 10:23

21 Kasım bayram sonu olduğu için bence olmaz, 28 desek o günde kpss var ve bizim mitsubishi club olarak buluşmamız olacak kuvvetli ihtimal, amacım köstek olmak değil ama bence aralığın ilk haftası olsun, hem biraz süre olursa daha çok kişinin haberi olur diye düşünüyorum

alternatiflere açığım, her teklife uymaya çalışırım

Sıra Ankara buluşmasında. (şeytan topallıyor)
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-