RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Arkadaşlar forumumuz yeni adresine taşınmış olup kategorilerin ve konuların taşınma işlemine başlanmıştır. Bizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü üyeliklerinizi yenilemeniz (çok kısa bir işlemdir) gerekmektedir. Paylaşımlarınıza www.renault9-11.com adresinden devam edebilirsiniz.
RENAULT 9-11 KULÜBÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RENAULT 9-11 KULÜBÜ

Türkiyenin ilk ve tek Renault 9-11 Kulübü (Taşındı! www.renault9-11.com)

AnasayfaAnasayfa  Renault 9 BlogRenault 9 Blog  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

otobüs durağımız,,,artık yok :))

+2
karadeniz
rdmaksl
6 posters
YazarMesaj
rdmaksl

Aracınızın Modeli : -

otobüs durağımız,,,artık yok :)) Empty
MesajKonu: otobüs durağımız,,,artık yok :))   otobüs durağımız,,,artık yok :)) Empty2010-10-31, 12:08

dün gece havalimanına gitmek için evden çıktım,sokağın köşesini döndüm,ve bir anda ışıklar,itfaiye,ambulans ekip otoları epeyce meraklı bir kalabalık,dedim tmm bir film çekimi var gene,o anda sağ tarafa doğru bir baktım ve evet haklıymışım bir araba için reklam filmi çekiliyor, Exclamation zannettim gerçekten,
golfe benzettiğim siyah bir araba otobüs durağı ile direk arasında asılı vaziyette,yukarıda sallanıyor affraid
anladımki reklam yada dizi çekimi değil fecii bir kaza,
görüntüler net değil ilk resimdeki reklam tabelasının arkasında ve daha yukarıda duruyordu araba,epey şaşırdım orada bu kazanın olması,hele o yolda, gece 2 civarı olduğu için sanırım durak boştu,otobüs durağının üstünden aşıp,reklam tabelası ile direk arasında bir yerlere sıkışıp kaldığını tahmin ediyor ve kazanın oluş biçimine anlam veremiyorum,resmen havada sallanıyordu araç,diğer resimler ise kaza sonrası otobüs durağımız ve aydınlatma direğimizden geriye kalanlar,daha doğrusu kalmayanlar otobüs durağımız,,,artık yok :)) 444879 otobüs durağımız,,,artık yok :)) 45573
otobüs durağımız,,,artık yok :)) 354e1afc
otobüs durağımız,,,artık yok :)) 164f596c
otobüs durağımız,,,artık yok :)) 26d76e5e
otobüs durağımız,,,artık yok :)) 1171a630
karadeniz
Çakma Admin
karadeniz

Doğum tarihi : 22/04/88
Aracınızın Modeli : 112 1.6 16v HD AC (LikitPetrolGücüspor)

MesajKonu: Geri: otobüs durağımız,,,artık yok :))   otobüs durağımız,,,artık yok :)) Empty2010-10-31, 12:10

kimbilir ne çeşit 1 hızla gidiyodu adam... Rolling Eyes
http://www.ladatr.com
ARMADA_FB

ARMADA_FB

Aracınızın Modeli : 98 Broadway 1.4 RN

MesajKonu: Geri: otobüs durağımız,,,artık yok :))   otobüs durağımız,,,artık yok :)) Empty2010-10-31, 12:17

Maşallah olamaz dediklerimiz oluyor confused
burcinhan

burcinhan

Doğum tarihi : 02/03/77
Aracınızın Modeli : Subaru/Legacy

MesajKonu: Geri: otobüs durağımız,,,artık yok :))   otobüs durağımız,,,artık yok :)) Empty2010-10-31, 14:13

Viraja durak mı konur kardeşim Smile
http://www.motur.org
canerland

canerland

Doğum tarihi : 18/12/80
Aracınızın Modeli : 93 Broadway Gte Platin

MesajKonu: Geri: otobüs durağımız,,,artık yok :))   otobüs durağımız,,,artık yok :)) Empty2010-10-31, 17:23

Viraja durak koymak hata, virajı alamamakta oda büyük hata Smile
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com
barut

barut

Doğum tarihi : 22/01/77
Aracınızın Modeli : 1997 Golf Sport

MesajKonu: Geri: otobüs durağımız,,,artık yok :))   otobüs durağımız,,,artık yok :)) Empty2010-10-31, 18:15

bence son resimdeki totemin yeri yanlış olmuş >> işareti yer olarak kötü seçim Very Happy
https://renault9-11kulubu.yetkin-forum.com/t10029-yte-yeni-barut-

otobüs durağımız,,,artık yok :))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-